Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komora Hop Up Msdbull Ultimate- opinie


Recommended Posts

Jako koleś co kiedyś miał kilka.... dziesiąt tych komór na sprzedaż powiem, żebyś jak najbardziej wymieniał :wink: Jednak jako użytkownik powiem, że nie warto. Różnicy pomiędzy komorą CA i KA nie było żadnej, może 2-3 fpsy na korzyść KA, ale ta różnica mogła powstać na skutek ponownego założenia gumki. Obie komory kręciły tak samo. Został tylko efekt placebo: " mam szczelną komorę, bo mam KA"

Mało tego G&P robi bardzo dobre komory hopa, które na pewno pasują do tejże repliki, czego nie można powiedzieć o komorach KA. Było kilka opisanych przypadków na forum, że po wymianie właśnie w replikach G&P komory na KA powstawały duże nieszczelności na połączeniu komora-gb. Front wzmocnionego szkieletu jest grubszy i przez to standardowa dysza nie uszczelniała się w komorze z lufą. Konieczne było piłowanie popychacza dyszy, coby głębiej sic.. weszła.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku, komora KA kiepsko współpracowała z lufą- KM-HEAD i gumką tejże firmy. Musiałem uszczelniać połączenie lufa-komora. Problem ten, nie występował na stockowej komorze G&P, którą otrzymałem wraz z repliką. Wymieniając komorę spodziewałem się raczej upgrade, a nie downgrade. Teoretycznie po uszczelnieniu faktycznie była to bardzo szczelna komora i wyciągała 430 fps na m120, ale jednak nie jest to sprzęt, który współpracuje z giwerą po wyciągnięciu z pudełka... a przynajmniej bardzo rzadko.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...