Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

toni8567689

Użytkownik
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,622 profile views
 1. Dobra dzięki za pomoc, coś pokombinuje. Do zamknięcia.
 2. No myślałem właśnie, że to to. Wykręciłem, popatrzyłem, ale wygląda ok. No jeszcze sprawdzę później drugi raz... Jakieś inne pomysły może?
 3. Cześć. Mam problem z magiem (green gas) od colta 1911 kjw. Sytuacja jest dosyć dziwna. Przytykam butle z gazem do zaworu dolnego, dociskam i TSSSSS wszystko wylatuje górą magazynka. Nie przez zawór, tylko przez otwór wypuszczający gaz do strzału. W zbiorniczku nic nie zostaje, nie da się strzelać. Co jest tego przyczyną? Jak rozwiązać taki problem? Pozdrawiam :)
 4. Specna wydaje się najlepszym wyborem według mnie.
 5. U jakiegoś serwisanta z okolicy. Popatrz na forum w temacie ''Serwisanci''.
 6. No poczytaj sobie temat o preckach i tyle. Tam jest wszystko napisane. Jeśli to ma być porządna snajperka to nie ma co brać półprecek.
 7. Są dwie wersje. Jedna z grubą krótką lufą, druga ze zwężaną,dłuższą. Są wersje bez szyn ris na optykę.
 8. Nie no bez jaj ;D Dexter trafiłeś na jakiś bubel chyba, moja jest git w środku. Kulasy lecą fajnie, ja jestem zadowolony.
 9. One są na rynku od kilka dni chyba dopiero.... Raczej wziąłbym coś pewniejszego- Systemę/Guardera
 10. Postrzelałem trochę dzisiaj. Generalnie jestem zadowolony. Zasięg raczej nie wzrósł, ale celność bardzo. Trafiam właściwie tam gdzie chcę. Z 10m w gałązkę (1-2cm) jestem w stanie trafić pierwszym strzałem. Uważam, że to dobry wynik, jestem zadowolony z zakupu. Jakby ktoś chciał jeszcze wiedzieć, to mam ją zamontowaną w g-specu (no właściwie to bar-10G) i kończy się 3-4mm przed końcem tłumika dołączonego do zestawu.
 11. Wczoraj zamontowałem lufę pdi raven ;) Generalnie jest duża różnica między tym (500mm 6.01) a stockiem (303mm 6.08). Tylko żę coś mi gumka Action Army nie chce się uszczelnić i troche mi fpsów ucieka. Nie wiem ile doszło, ile odeszło ale jestem zadowolony. Fotek nie będzie bo mi sie nie chce wyjmować ;D Jak będę rozbierał ponownie to obcykam ;)
 12. Ok, postaram się zrobić mini reckę ;)
×
×
 • Create New...