Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taurus PT99 CyberGun/KWC duży problem


Recommended Posts

Witam i o pomoc pytam. Nabyłem sobie za dobrą cenkę lekko używanego, lecz w pełni sprawnego Taurusa PT99 na CO2 produkcji CyberGun lub KWC (oba loga są na opakowaniu)

Klon Beretty 92 jeśli ktoś nie wie co to. Pistolet super, fajnie wykonany, dwa magi i kabura fobus w komplecie- pełnia szczęścia.

Radość nie trwała długo, gdyż ułamała się końcówka dźwigni która idzie po prawej stronie pistoletu od osi spustu,wchodzi pod prawą okładzinę, idzie do kurka i służy do zwalniania kurka przy strzale. Dżwignia ta przesuwa sie przy naciśnięciu spustu do przodu. Każdy posiadacz Beretty wie o jakim elemencie piszę. Jakaś wada materiałowa, bo nic nie było na siłę, czy niezgodnie z zasadami.

Kupiłem klej dobry i drogi ''Liquid Steel'' ale ZnAl to taki wredny materiał, że nie daje się skleic pomimo oszlifowania papierem ściernym i odtłuszczenia. To jest zbyt mały element i za mała powierzchnia styku żeby klej dobrze trzymał, a piguły ulepic nie mogę.

Podpowiedzcie gdzie tego elementu szukac, do jakiego serwisu się zgłosic, bo szlag mnie trafi, że w mało używanym, fajnym pistolecie zepsuł sie drobny acz ważny element po wystrzeleniu 60ciu kulek i to od razu w dniu zakupu.

Swoją drogą to producent też dał ciała, że newralgiczny niezbędny do strzelania element jest wykonany z badziewnego metalu i ma grubośc 2,5mm, choć przenosi spore obciążenia.

Pomóżcie!!!

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc to ja nie wiem czy on jest systemu TM, czy własnego, czy innego... To mój pierwszy gaziak i nie mam porównania. No ale porozglądam sie. Dzięki za info.

 

Dzięki dexter za info! Wajcha znalazła sie na specshopie i to do tego ze stali ! Juz do mnie jedzie. Niestety, kosztuje stówe z wysyłką. :( 1/3 ceny pistoletu. Zdzierstwo moim zdaniem. Ale co zrobic, jak nima innej opcji. Za przjemności trzeba płacic...

Link to post
Share on other sites

Okienka edytuj nie widze, wiec pisze posta pod postem.

Dzięki dexter za info! Wajcha znalazła sie na specshopie i to do tego ze stali ! Juz do mnie jedzie. Niestety, kosztuje stówe z wysyłką. :( 1/3 ceny pistoletu. Zdzierstwo moim zdaniem. Ale co zrobic, jak nima innej opcji. Za przjemności trzeba płacic...

Napisz jak poszło z naprawą . Gdyż mam ten sam problem parę dni temu złamał mi się dokładnie ten element .

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...