Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest (ID:6452)

Użytkownik
 • Content Count

  7,492
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

17,698 profile views
 1. Oj Marku, nie strugaj :D. Wiesz o co mi chodzi. To, że w ASG za snajpę moze robić m16 z tunem (czy np za wsparcie, jak betamaga podpiąć...) nie oznacza, że z mp5 zrobisz boczną. Chodzi mi o kierunek- lżejsze zastępuje cięższe/większe. Wtedy to ma sens. Odwrotnie to jest... nielogiczne. Może lepsze by było określenie "dodatkowa broń" jak się poleca mp5 jako drugą replikę. Zastanawiam się, czy jeśli ktoś zapyta o boczną to mu doradzisz mp5K nawet jesli ma mp5K na główną? :D Pzdr. Trurl, w razie problemów ze sklepem to na forum wisi temat do opinii o różnych sklepach, gdzieś n
 2. "niepotrzebne obciążenie i zwiększanie swojej sylwetki. " No, to prawda ale i tak jest mniej dziwne niż proponowanie mp5 galaxy czy pompy AGMu (juz pomijając jakie to znich boczne i jak bardzo na GG). A szukając bocznej... wziął bym nic :D. za żadko sie przydaje.
 3. Do przodu o czas wyjęcia drugiej klamki (bo maga zmieniasz jak sie skończy tj możesz go wyjąć i dopiero potem wsadzić drugi a klamke możesz wyjąć sekundę wcześniej ;]). Tak można do woli sie przerzucać.
 4. Przy dwóch magach to jeden pies- strzelasz z jednej, zmieniasz klamke i strzelasz z drugiej. Z grubsza to samo co zmiana maga. A jesteś klamkę do przodu dla znajomego któremu padnie batka ;-).
 5. Oba pistolety sąmechanicznie zblizone, różnia się głównie wyglądem. Dowiedz sie jeszcze czy zespół cylinderka oba mają taki sam (po zdj nie widać tzn widac tylko w jednym).
 6. Napisał kolego Marku. Najpierw tutaj: "Chciał bym kupić pistolet cena max 600 zł." Po raz drugi napisał to tutaj pisze o pistolecie: "Dzisiaj słyszałem ze lepiej by było kupić pistolet na co2 (podobno działa w zime ) i ma lepszy zasięg bo cyma strzela na 10 m. A i jeszcze ze jak aep sie zepsuje nie ma zbyt dużej szansy na naprawę ale w końcu to nie sa ogromne pieniądze. Mógł by mi ktoś polecić ew. jakiś pistolet dobrze wykonany i w miarę niezawodny na Co2 " Tutaj mówi o swojej głównej i znów pisze, że replika potrzebna mu do takich a nie innych zadań: "A pistolet TM j
 7. Może mniej się domyslaj a bardziej traktuj dosłownie co ludzie piszą. Pistolet to pistolet, po kiego polecac komuś karabinek czy PM skoro po prostu pyta wprost o pistolet na boczną?
 8. LL robi dobre części do AEPów TM. Mamy na wyprzedaży akurat prowadnicę (ładnie, tanio) i sprężynę. Niestety, nie opisali jaką (sklerotycy czy co? :D) ale zapewne jest to okolica M80 (popularna). Dostępne są również tłoki, lufy precyzyjne, gumki HU, głowice tłoka z dampą (amortyzacją dla oszczędzenia szkieletu GB), łozyska itp. Parę z tych części jest na RWA, kilka na WGC (mało) a sporo na Ehobbyasia, w tym zapasowy GB cymy, kompletny za jakieś grosze (na zapas). SHS robi też zębatki do tego modelu. Arend chyba pomylił tą replikę z jakąś inną...
 9. Pytanie po ilu tygodniach bedzie miał spekane "oczka" w body na kołki mocujące kolbę jesli kupi PDW. Po dwóch czy po czterech? Skąd się biorą te ochy i achy nad galaxy? Przechodząc przez okres wyboru sprzetu też mi to polecano, ostatecznie dobrze, ze nie kupiłem.
 10. Czy obsada lufy (element do którego jest przymocowany chwyt przedni i dźwigienka do rozkładania) jest wymienny miedzy chińskimi JG a CA? Konkretnie chciał bym wsadzić chińska obsadkę na AUGa CA.
 11. Pował, daj se spokój staruszkiu ze swoimi mądrościami ok?
 12. |Ale regulamin jest ten sam. Wydaje mi się, że kałach cymy, mp5 oraz pompka nie są dobrymi przykładami pistoletu. Autor pyta o pistolet. Na boń boczną.
 13. Nie, wszystko jest w porządku. Oczywistym jest, że kiedy "drugie oko" nie widzi na co celuje to nie jest w stanie patrzeć "na to samo" co oko widzące cel bo mózg nie ma punktu odniesienia i oczy się rozjeżdżają. Przez kolimator celuje się odsłonięty. Do forumowych rad podchodź z rezerwą. Może osoby które tak doradzaja mają tak niecelne repliki, że żadna różnica? :D Nie wiem.
 14. "Po kiego? Jak TDC jest dobrze nawiercone" Jeśli. Odczyt z chrono? On ma rozrzut w poziomie, nie w pionie. stabilizacja lufy wewnętrznej to mit a zewnętrzna musiała by latać nie wiem jak luźno, żeby to dało TAKI rozrzut o jakim właściciel pisze. A właśnie, Kazana w sumie doradził najsensowniej, może być zwyczajnie brudny.
×
×
 • Create New...