Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc przy wyborze repliki


Recommended Posts

Witam, właśnie zaczynam swoją przygodę z asg i nie mogę się zdecydować, którą pompkę wybrać. Ma być to strzelba i na otwartym terenie i w zamkniętym przyzwoita. I jeszcze jedno pytanie: jakie są koszty wysyłki w military.pl bo nie mogę tego znaleźć na stronie.

 

Smith & Wesson M3000 Short

 

Smith & Wesson M3000

 

Smith & Wesson M3000 Sawed-Off Red Dot

 

Smith & Wesson M3000 Sawed-Off

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites

Stalker 51- zastanów się co piszesz, dobry gaziak kosztuje w granicach 250-300+ PLN. Mój pistolet nie jest dobry na wszelkie odległości, i na pewno jest to dla początkującego bo zakup za 45zł butelki green gazu nie jest opłacalnym rozwiązaniem.

 

unit1910- odpuść sobie red dota, ja bym wybrał tego z kolbą bo jest na pewno wygodniejszy niż pozostałe "obrzynki". Łatwiej się z niego celuje i łatwiej przeładowuje.

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

Mam pewien problem, żeby nie zakładać nowego tematu napisze to tu. Zamówiłem tego m3000 z kolbą. Wczoraj doszedł wszystko ładnie pięknie, a tu nagle nie ładuje mi kulek, w ogóle nie działa nie słychać tego tick tack. Nie czuje oporu jak ciągne tą nie wiem jak to się zwie do tyłu.

EDIT:

Z tego co zauważyłem, w miejscu gdzie powinien wchodzić magazynek, stoi kulka. W ogóle nie wiem czy to jest normalne, jak jeszcze działał normalnie, zawsze gdy wyciągałem magazynek sypało się trochę kulek.

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...