Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KubaK

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 1. KubaK

  Snajperskie Kulki

  A żeby tylko 3 lata! Tak naprawdę to producent zmienił kolor i dopóki nie zmieni spowrotem trzeba się rozkoszować tym co aktualnie robi czyli szarymi, czy jakie tam one nie są :P
 2. Szkoda czasu na zabawe i kasy na poszarpane gumki. Dorwij sobie uzywane AP i miej swiety spokoj. A jak masz nie ruszana komore to Shamoth chcial chyba dostac w swoje rece taka po taniosci :P
 3. Nie sprawdzisz. Ja swoja molestowalem pilnikiem od srodka :P Bardziej bylbym sklonny ja oddac komus z tokarka/frezarka.
 4. Do celow naukowych moge oddac swoja komore PPS. Nie mam zamiaru komus tego dziadostwa wciskac a i wartosc tego nie wielka wiec bez zalu moge oddac.
 5. KubaK

  Snajperskie Kulki

  O ile sie sypie na prawo i lewo to moze nie przeszkadzac ze jedna nie poszla w cel. Ale jak sie zaczyna chciec zeby kazda kulka dosiegnela celu to trzeba nachylic sie i wybrac te idealne, przynajmniej z zewnatrz.
 6. Być może i ja bym się pojawił. Pytanie tylko gdzie brać snajperska chce się zapisać :P
 7. @Sebolek, tylko was 5. Ale konwersujcie dalej, śmiesznie się was czyta :D PS. Na czacie się nie widzimy ale zgodnie z tradycją... Jak tam VSRka ? :P
 8. Polecacie, chyba wszystkie latarki Convoya nie wymagaja poprawek - przynajmniej dla zwyklego uzytkownika.
 9. KubaK

  Snajperskie Kulki

  Skilu, jeśli reagują z powietrzem to mogą.
 10. KubaK

  Snajperskie Kulki

  A ja troche takiego cuda Madbulle .4g, koloru takiego jak na zdjeciu :icon_razz:
 11. Ja w komorze PPS porwałem 3 System i jedną Zieloną, za każdym razem dysza wyrywała kawał kołnierza. Wszystko przez to że trzeba zwiększyć średnicę otworu w którym siedzi kołnierz. Przydaje się też zaokrąglić mocno końcówkę dyszy. Ostatnią gumkę zjadło mi wczoraj po jakiś 2 miesiącach spokoju... Pierdolca można dostać.
 12. Po części doświadczyłem, po części słyszałem o takim zjawisku. Niestety nie poświadcze wynikami z chrona bo już nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że to były okolice 15 fps ;)
 13. Brak sztywności i odchylenia popychacza będą skutkowały spadkiem/odchyleniami efpesów - dysza nie będzie mogła się dobrze uszczelnić na gumce bo nie będzie "miała siły" wejść w kołnierz. Ale to raczej występuje wtedy jak się przesądzi ze szlifowaniem czoła ew. przy wyjątkowo niskiej jakości popychacza :P
 14. @Mendi Na czeskich jest lepiej ? Nie lubię jak coś mi się marnuje :P
 15. KubaK

  Snajperskie Kulki

  Ja mam dwie butelki :P Sprawują się dosyć dobrze, latają na mój gust minimalnie lepiej od guarderów, "ładniej" wyglądają i wymagają minimalnie większego docisku HU - tyle z moich krótkich obserwacji :)
×
×
 • Create New...