Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc przy wyborze repliki


Recommended Posts

Hmm mam taki problem została mi plastykowa część i nie wiem gdzie ona powinna siedzieć. To jest taki kawałek plastyku w kształcie S o tak _|- tylko, że z jednej strony poprzeczka jest węższa a z drugiej szersza. Może mi ktoś powiedzieć gdzie to wsadzić ?.

Link to post
Share on other sites

Dobra od początku:

Mój problem polega na tym, że jak złoże shota bez tej jednej części. To raz się go da naładować i strzeli, ale spust nie wraca na swoje miejsce i później już się na da naładować bo jest luz i nie słychać tego tick tacka. Może po tym jednym strzale coś sie rozwala bo jest jak narazie skręcony na tą jedną śrubkę, a może to wina tej częsci ? Nie wiem mam tego shota od wczoraj a już są kłopoty czy może mi ktoś racjonalnie odpowiedzieć ewentualnie wgrać zdjęcie gdzie ma być ta część bo już od godz. 11 się z tym bawie. Poniżej zamieszczam link do zdjęć. Proszę o pomoc mam zamiar jutro iść z nim na strzelanke.

 

Zdjęcia części

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites

Nie masz może w okolicy maniaka, który się na tym zna? Ew poproś kogoś znajomego, który w różnych rzeczach grzebać. Oczywiście jeśli sam nie dasz rady. Chociaż nie powinno być to trudne skoro wierz gdzie ma być. Ja rozkręciłem już mnóstwo sprungów, wywalałem wszystko, a potem składałem metodom prób i błędów :D. Szkoda, że nie zawsze działały tak jak wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Zainwestuj w aparat z autofokusem, bo zdjęcia są tragiczne.

 

IMO jest to część zespołu spustowego, która przekazuje siłę ze spustu (lub czegoś połączonego z nim) na element blokujący tłok.

 

To jest robione nokia n95 więc nie spodziewaj sie cudów :D , a mógłbyś mi powiedzieć w jaki sposób to zamontować ?

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...