Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xeratus

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 1. Pierwsze zamówienie w CASG i pierwszy duży pozytyw :) Szybka wysyłka, dobry kontakt.
 2. Czołem, Panowie co sądzicie o Rifleman’s kit: http://img510.imageshack.us/img510/2323/dflcs2jf6.jpg Czy taki set, może nie ze wszystkimi opcjami, sprawdzi się w taktyce zielonej? Głównie pod plecak na milsimy. Myślę o: 1. H-Harness 2. 4- Double M-4 Mag pouches 3. Medical pouch 4. One liter canteen pouches No i coś jako średnie cargo musiałbym wymyślić.
 3. Czołem, Parę spraw już się wyjaśniło :) Teraz poproszę kogoś z Wrocławia kto ma oporządzenie MTG o udostępnienie w celu pooglądania :) Ktoś się znajdzie ?
 4. No wiesz, jakby to powiedzieć, konflikt interesów :) więc szukam obiektywnych opinii.
 5. Czołem, Dzwoniłem do COYOTE ASG i pytam: Witam, kiedy można się spodziewać, że produkty Madness Tactical Gear będą ponowie dostępne ? Miła pani poinformowała mnie: Przepraszamy bardzo ale jakość oporządzenia Madness Tactical Gear bardzo się pogorszyła i nie jest taka sama jak na początku naszej współpracy. Nie będziemy już mieć oporządzenia tego producenta. Materiały, które są używane do szycia oporządzenia nie są takie o jakie nam chodziło. Nie mam zamiaru prowokować jakiejś wojny czy coś. Jestem zainteresowany produktami Madness Tactical Gear i planuję zamówienie oporządzenia:
 6. Xeratus

  BlackSword.pl

  Jak najbardziej polecam !! Rewelacyjny kontakt i obsługa. Dobre ceny. Towar dostarczono mi osobiście w umówione miejsce. Pełna satysfakcja. No i chłopaki lubią 10th Mountain Division !! :)
 7. U mnie od 4 miesięcy działa bez problemu :-)
 8. Czołem, Dostałem ACOGA :-) LUNETA Trijicon ACOG(klik). Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Solidna budowa, przyjemny w dotyku metal. Klarowny obraz i wyraźny krzyż. Bardzo komfortowo się patrzy i doskonale widać :) . Muszę teraz zgrać ACOGA z repliką i będzie OK !
 9. No właśnie taniej nie znalazłem w kolorze czarnym.
 10. Witam, Szukam lunety ACOG i znalazłem taką kopię LUNETA Trijicon ACOG OZNACZENIA ŚWIATŁOWÓD 2571, będę wdzięczny za opinie jeśli ktoś ma i używa. Warto czy szukać innej ?
 11. PS Tactical Gear szyje perfekcyjnie !!! Nie ma nic tak dobrze uszytego w Polsce. Mam sporo rzeczy od Piotrka i jestem mega zadowolony. Zamawiałem wielokrotnie. Szpej docierał w umówionym terminie (5-10 dni). Ostatnio był mały poślizg, który w pełni rozumiem ale jako klient nie do końca muszę akceptować :). KTHULHU to firma i tylko dlatego, że mam sprzęt pierwszej klasy wiele mu wybaczam :) Powkurwiam się, powyzywam ale ostatecznie cieszę się, że można taki szpej kupić w PL za normalne pieniądze. Już myślę nad kolejnym zamówieniem :-) Tym razem nie w MC :) w końcu KTHULHU to PRIVATE MILIT
 12. Xeratus

  M16

  M16A4 [M5 RAS]+ M203
 13. Może ktoś się zna i powie: Co mają chłopaki na sobie ? Galeria Wiem, że zdjęcia nie pokazują wielu szczegółów ale może ktoś doświadczony nie będzie miał z tym problemu :-)
×
×
 • Create New...