Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 105 Czy ASR 104 ?


Recommended Posts

Witam!! Mam mały problem z wyborem pomiędzy 2 replikami. Jak w temacie są to AK 105 ( http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040d_cm-1412.html ) i M4 A1 ( http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/asr104_full_metal_ebb_aps-2189.html ). Piszę bo od dłuższego czasu (tzn. 2 lata ) nie miałem kontaktu z replikami AEG i nie wiem jakimi cechami powinienem się kierować przy wyborze karabinu. Proszę o pomoc w wyborze repliki i przepraszam ze ewentualne nieścisłości!

Link to post
Share on other sites

Cymkę polecam, strzelalem z cm040b oraz cm040d, natomiast APS'y pojawiły się niedawno i na razie niewiele o nich wiadomo, na zagraniczych forach mają podzielone opinie

 

a czym się kierować? Najlepiej poszczególnymi modelami, cymy 040 wzwyż, seria G36 JG, od siebie serię RK boyi. Największym problemem jest to, że niestety nic prawie nie jest teraz dostępne.

 

pozdrawiam :)

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Dzięki za porady!Decyzję co do karabinu jaki zakupie już podjąłem i co ciekawie, nie jest to żaden z tych karabinów.....kupuje G36C od JG albo jakiś model mp5 . Zmieniłem zdanie ze względu na cenę i dane techniczne repliki. Z tymi AK ciężko byłoby mi biegać w budynkach...i oczywiście wg. regulaminu nie mógłbym strzelać z AK (około 400 FPS) w hali . Natomiast z krótszym G36 albo mp5 (350 FPS) nie powinienem mieć problemu ani w hali, ani w terenie...przynajmniej tak mi się wydaje....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...