Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Insurgency: Modern Infantry Combat


Recommended Posts

Witam.

 

Wczoraj odkryłem na swoim koncie Steam darmową strzelankę przeznaczoną do gry po sieci - Insurgency: Modern Infantry Combat. Gierka korzysta z silnika graficznego Half Life 2 i jest jej MODem, więc jest już graficznie dość stara. Jednak nie zawsze grafika jest najważniejsza. I właśnie pisze o Insurgency gdyż oferuje całkiem wyskoki poziom realizmu. Moim zdaniem podobny do AA.

 

Zobaczcie filmik z gry--->

.

 

W gierce są do wyboru dwa zespoły USMC i terroryści. Generalnie chodzi o to, żeby zabezpieczać wyznaczone punkty na mapie, coś w stylu Battlefielda i AA. Mamy do wyboru kilka klas tj. dowódca, strzelec, żołnierz wsparcia, snajper. Mapy przedstawiają miejsca w Iraku i Afganistanie, są dość zróżnicowane w budowie. Są to tereny zurbanizowane, tereny wiejskie, kopalnie itd. Moim zdaniem warto zainteresować się tą grą, gra się naprawdę bardzo przyjemnie (uwagę zwracają świetne dźwięki) tym bardziej, że jest darmowa i może symulować ASG w nadchodzące zimne wieczory ;).

 

Pozdro

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co to jest "wysoki poziom realizmu" skoro grafika jest na tak niskim poziome, że często ciężko coś wypatrzyć z daleka. Animacje postaci także są biedne, mniej więcej jest tak, że pozycja padnij powstań to chyba ze dwie klatki. Wychylanie się zza rogu to nie tak jak na przykład w Rainbow Six ale zwykłe ordynarne przekrzywianie postaci. Jeden mój kumpel się w to zagrywa ale mi taka brzydota totalnie nie pasuje. Klimat taki szaro-piaskowy, wszystko się dzieje gdzieś na pustyni czy w miastach, praktycznie zero roślinności. Jak ktoś lubi czołganie się przez pół mapy, żeby dostać kulkę nie wiadomo skąd to polecam :) A z resztą wszystko widać na filmie.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...