Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FanatykAK

Użytkownik
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

 1. Najtańszy sensowny kolimator to taki: https://www.militaria.pl/theta_optics/kolimator_theta_optics_open_back_tho-10-007849_g_p45492.xml. Chińszczyzne sobie odpuść bo zbyt często jest z nią loteria. PS. Nie lobbuje sklepu w żaden sposób.
 2. RK10 i RK10S to te same flaki wrzucone w inne, różniące sie od siebie budy. Jeśli masz fizyczną możliwość kupienia eSki, to ją kup i sie nie zastanawiaj. Problemy z kolbą przybierają postać jej skłonności do luzowania się, które to zjawisko występuje również na ostrych jednostkach broni. Nie jest to morderczy problem, tylko czasem upierdliwy. Odnośnie nakrycia głowy- zastanów sie nad boonie hat, do klimatów kolumbijskiego kartelu/ partyzantki jak znalazł. Hełm w ASG ma sens tylko w budynkach, gdzie jest jakieś tam ryzyko spadnięcia ci czegoś na głowe. Wiadomo, w Polsce sie strzela na dzikich
 3. Granatnik powinien pasować do repliki bez piłowania.
 4. Wtrące swoje 3 grosze. A mianowicie sądze że o ile gra zapowiada się obiecująco, o tyle płacenie 40 E za betatest to za duże ryzyko. Gram w Stalker Online, który jest w fazie otwartej bety i fakt że sie rozwija, ale narzucił mi pare przemyśleń, które potem poparte zostały kontaktem z innymi rosyjskimi produkcjami ( głównie WoT, WT, pare modów do S.T.A.L.K.E.R'ów). Obserwacje które poczyniłem to: - ( w przypadku sieciówek) Rosyjskie serwery to kpina, lagi powodują bardzo wyraźne klatki, nawet jeśli twój internet to top bardzo wysokiego topu. - ( j.w) Rosyjscy gracze na europejskich serwerach
 5. Ale jest jeszcze jedna kwestia - ta dyrektywa musi być zatwierdzona przez Parlament i Rade UE. I oni mogą ją jeszcze uwalić. Co by było logiczne, bo ta dyrektywa jako dokument jest bez sensu.
 6. Na szczęście dyrektywa nie zakazuje WSZYSTKICH broni samopowtarzalnych, tylko tych które wywodzą sie z platform automatycznych. Przez co legalnie można kupić chociażby SKSa czy wiekszosc pistoletów.
 7. Mając twój budżet to odpusc sobie SCARa z Boyca, i te emki też. Specna arms robi w miarę dobre emki. Zostając przy kałachu rozpatrz w pełni stalowe Boyi albo oferte Force Core, ewentualnie niezawodne cymy 0.40. Dokładając 100wke masz nie-do-zajechania G36 od ARESa.
 8. Kup kałacha z Boyi/ Cyma. Przynajmniej będzie wyglądał poprawnie, bo to co podałeś już na zewnątrz ma tyle błędów że oczy parzą.
 9. A czy jest możliwość dokupienia stalowych części?
 10. Witam Nie znalazłem tematu, więc zakładam. Czy ma ktoś w Polsce tę replikę? Z tego co wyczytałem sam jest to jedna z lepiej odwzorowanych ak74m. Teraz pytanie- ile FPSów to ma z pudła ( bo różne sklepy podają odpowiednio 360 do 400). Wnętrze jest z alu, czy jest to kompatybilne ze stalowymi częściami zamiennymi czy też nie? Jak jest z wytrzymałością części wewnętrznych? A jak z częściami zamiennymi? Dzięki za odpowiedzi.
 11. FAMAS ma przestarzały GB, mało części do niego, niski potencjał tuningowy, ciężko o magi do niego. I tak - za twoją kwotę startową kupiłbym AK, albo MP5, albo G36, ewentualnie rozejrzał sie za emką Specny. Jest DUŻO replik dużo lepszych od FAMAS. Ale ty pewnie jesteś trollerem któremu nie przegada.
×
×
 • Create New...