Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR5 od SRC dobór akumulatora i ładowarki


Recommended Posts

Witam

Ostatnimi czasy zdecydowałem się z powodu promocji na zakup

http://gunfire.pl/product-pol-1152193383-Replika-pistoletu-maszynowego-SR5-AU.html

Rozpakowuje, sprawdzam. Nie ma baterii ani akumulatora. (oczywiście wszystko się zgadza, nie doczytałem)

 

Czy moglibyście mi doradzić akumulator i ładowarkę do 160 zł? (pół na aku i pół na ładowarkę)

Czytałem artykuły ale niestety nie za bardzo potrafię dobrać sprzęt.

 

 

Z góry dziękuje

 

PS: Mam konto ponad 3 miesiące, nie mogę zakładać tematu u zielonych

Link to post
Share on other sites

Czyli coś porządnego koszt ponad 250? dziwię się że tyle kosztuje chińska replika, niestety na razie nie stać mnie na coś powyżej 250zł, ten brak akumulatora zrobił mi przykrą niespodziankę. Mógłbyś mi podać jakiś link aby było do 200 zł? na taiwan gun baterie "firefox są kosztu 100 zł, rozumiem że są one kiczowate?

Link to post
Share on other sites

Eskayowska ladowarka z zasilaczem (wersja mocno ekonomiczna ale daje rade) to 75pln + pakiecik 1100 mAh 7,4V 26C G2 (powinien wystarczyc na jakies 2k kulek) Pelikana za 70 i masz zestawik startowy lipoli za 145. Reszte odloz na wymiane kabli na niskooporowe badz kup lipo guarda. Wczesniej upewnij sie ze batka sie zmiesci - do mp5 JG sie miesci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...