Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika-do 200zł?


Recommended Posts

Witam, chciałbym rozpocząć przygodę z airsoftem ale kompletnie nie wiem w jaką zainwestować replikę. Interesuje mnie coś co byłoby w miarę szybkostrzelne(niekoniecznie elektryk), celne, z dużym magazynkiem, i dość wytrzymałe. Odpadają małe pistolety, wolałbym coś większego. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z tego. I nie przypadł mi do gustu. Magazynki są nie do dostani mała batka, zasięg porównywalny z shotem tylko większa szybkostrzelność. Wolał bym dozbierać jeszcze te 200 i kupić jakąś używkę. Za 300 nawet można czasami coś znaleźć. W komisie za 400 masz mp5k galaxy z km-head i jakimś tuningiem

Link to post
Share on other sites

Czemu ci się nie podoba skorpion, to dobra replika jak za takie pieniądze !

Na podstawie czego tak sądzisz? Staż na forum sugeruje, że raczej masz nikłe doświadczenie. Coś się popsuje i replika jest teoretycznie do wyrzucenia. Nie ma części zamiennych oprócz kilku tuningowych za cenę połowy repliki.

 

Już lepiej AEP'a Cymy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Może jak jesteś na etapie "bo ja usłyszałem", ze stażem niespełna 2 tygodnie to tak przystopuj może w doradzaniu zielonym, bo w każdym temacie prawie Ciebie widać... :blink:

 

 

Co z tego, że ma elementy metalowe, jeśli wystarczy, że jedna rzecz się zepsuje i jej nie kupisz w sklepie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czas świetności chińczyków za 200 zł minął - cholernie trudno jest dostać zarówno pompki z AGM (za porządną cenę, jeśli w ogóle) jak i legendarne ( a co ! ) cm 028 ;]

Ostatnio widziałem jedną używaną za 440 ... ( cymkę ). Na twoim miejscu kupiłbym aep'a od cymy ( glock - jeśli uda się dorwać za 170 ), lub dozbierał na coś ciut droższego ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...