Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szabla95

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Mam problem z kostką stykową. Mianowicie za każdym razem jak złożę GB to po kilku seriach spust spada z kostki, a sama kostka wypada ze swojej prowadnicy. Wymieniłem już i spust i kostkę, a problem nadal występuję. Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną ? Całość już rozkładałem z 6 razy i za każdym razem to samo :<
 2. Różnie się na pewno dyszą. Chyba głowicą cylindra.
 3. Wszystko o co mi chodziło napisał Logan. Przepraszam ze tak niechlujnie to napisałem.
 4. Kumpel miał komorę Madbulla i z tego co wiem, była taka same szczelność na stockowej (PJ), KA jak na MB. Podobno się tak łatwo nie rozregulowywała.
 5. Po pierwsze to nie w tym sklepie. Po drugie za takie pieniądze full metal ciężko. Z tych 3 poleciłbym tobie pierwszą pozycję, cm028 tylko z taiwangunu, albo innego zaufanego sklepu.
 6. Chyba o ten link chodziło : http://allegro.pl/loze-do-ak-74-i1693675462.html
 7. Szabla95

  Szukam sklepu.

  wiciok historię mam, ale stronę odwiedzałem dość dawno i nie ma już w historii. Niestety pudło x3, ale dzięki za chęci. W akcie desperacji poszukałem jeszcze głębiej w googlach i w końcu znalazłem. Chodziło mi o ten sklep: http://www.replikibron.pl/ Wielki dzięki wszystkim za pomoc
 8. Szabla95

  Szukam sklepu.

  Witam. Poszukuję sklepu, który miał w na nazwie "repliki asg" albo "repliki broni". Jest prowadzony przez jednego z użytkowników naszego forum. Storna była bardzo prosta, podobna wystrojem do azteko. Białe tło. Najprostsze tabelki. Zapamiętałem szczegół, że jak się najechało na interesujacą nas kategorię ona się rozwijała w bok itd. Pamietam jeszcze, że sklep był współpracował z Gunfire. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Przeszukałem prawie całe google i niestety nie znalazłem.
 9. Również poproszę. szabal969@o2.pl
 10. szabal969@o2.pl Moze i ja się na coś załapię.
 11. Hmm nie wiem to może waga, bo jak patrze po innych sklepach t o0.20 maja czerwone opakowanie, a 025 pomarańczowe. Dlaej chyba bym stał przy nowej serii. Jest 3500 kulek czyli to muszą być 0.28, a widzę też, ze na capri 0.28 są w pomarańczowym opakowaniu.
 12. Na pewno tym ,że czerwone opakowanie jest niedostępne. Wyglądy jakby niebieskie opakowanie to jakaś nowa seria ? Jeszcze czarne brązowe kulki są po prostu "niewidizalne" po strzale, a białe widzisz gdzie lecą, albo jak stoisz po drugiej stornie lufy skąd lecą .
 13. Czarna systema. Dlaczego dowiesz się w temacie o gumkach.
 14. Może się mylę, ale czy to nie jest replika od Asia Soft Gun ? Zdaję mi się, że właśnie one miały kod K306. Myślę, że stare i zaufane JG będzie lepsze.
 15. Szabla95

  BlackSword.pl

  Również polecam sklep. Miły kontakt i szybka wysyłka + niskie ceny.
×
×
 • Create New...