Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remont Generalny CM031


Recommended Posts

Witam.

 

Moja cymka ma już 2.5 roku i nieobliczalny przebieg. Chciałbym się poradzić co należało by po takim przebiegu wymienić, żeby poprawić jej spadające osiągi.

 

Już wymienione części:

 

preclufa Systemy 6,03

łożyskowana prowadnica sprężyny

wyciszone głowice tłoka oraz cylindra

komora King Arms

Gumka HU Guarder - czarna

 

znane mi parametry pozostałych cześć :

 

sprężyna m90

 

Dodam, że już mam gotowy do lutowania mosfet i spust elektroniczny.

 

PS.oczywiście użyłem opcji szukaj i co znalazłem to czytałem, tylko że uważam, że mój przypadek jest dość indywidualny ze względu na rozmaitość "tuningu"

Link to post
Share on other sites

Lufa Systemy to 6,04mm :wink:. Wymieniłbym łożyska na kulkowe, sprężynę na SP110 Guardera, nowe okablowanie. Sprawdź stan tłoka i zębatek. Jeśli trzyma to nie ma co zmieniać reszty. Nowe smarowanko i tyle.

 

PS: Dział: Upgrade i tuning,

Subfora:

  1. AEG/EAG I i II klasa, gazowe, sprężynowe

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Chciałbym zorientować się jaki by był koszt naprawy AK74 cm031 :

 

-selektor ognia

-zamontowanie tej części ruchomej, która umożliwia wpięcie magazynka, chodzi o to że ten bolec-pin wypadł i częśc metalowa wraz tą sprężynką się rozpadła(ale posiadam je lecz nie potrafię skręcić)

-gniazdo magazynka, miejsce w które wpina się górną część magazynka, tzn nie da się go wpiąć. Na początku magazynek wchodził ale nie dopinał się do końca, w trakcie strzelania, żeby podawał kulku musiałem go dociaskać. Po jakims czasie nie dało się już wcale do podpiąć.

 

 

 

Czy ktoś wie jaki byłby koszt samych części bez robocizny?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

co do up

Możliwe, że magazynek nie wchodzi bo śruby pod magazynkiem nie są dokręcone do końca, miałem to samo, nie dało się wpiąć do końca i nie podawał kulek, dokręciłem śrubki i wszystko ok. Co do reszty to nie wiem

Może oddaj replikę do serwisu

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...