Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skejter

Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

 1. Zadziałać zadziała, do 30 m. A poza tym, dobre kulki o tej wadze są drogie, więc jeden hi cap tani nie będzie,tym bardziej ,że z tej m16 będziesz jak się domyślam strzelał seriami.
 2. Wyciszyć gb można, i wewnątrz dobrym wypodkładkowanymi zębatkami i szczelnym układem na cichych głowicach. Zewnętrze można wypełnić szczeliny pomiędzy gb a korpusem watą akustyczną, nieco pomaga i zmienia ton pracującego gearboxa.
 3. Kopia leupolda za 900 zł :D http://allegro.pl/snajperska-luneta-leupold-mark-iv-4-5x14x50-mildot-i6650515524.html#thumb/8
 4. Skejter

  Snajperskie Kulki

  To pozostaje teraz tylko czekać na jakąś dobrą i w miarę dostępną amunicje.
 5. Nie pamiętam jaką lr-300 ma lufę, a dobiera się cylinder i lufę do ich objętości powietrza jaką mieszczą. Chodzi o to że zbyt duża dawka powietrza w zbyt krótkiej lufie popsuje celność, a z kolei zbyt mały cylinder spowoduje spadek mocy. W linku masz wszystko opisane czarno na białym. Aluminiową głowicę sobie odpuść, tym bardziej z łożyskowaniem, bo szybko szkielet pójdzie. Na początek jak koledzy wyżej pisali co do lufy, systema, guarder będzie ok.
 6. Do typu cylindra. http://forum.wmasg.pl/topic/65864-cylinder-typ-ma-znaczenie-patrz-pierwszy-post/
 7. Niepoprawny optymista :D Temat swoją drogą tak wielowątkowy niczym brazylijskie telenowele, każdy ma inną definicje.
 8. Skejter

  Snajperskie Kulki

  Moje niby takie same, trzymane pod kocem , w zamkniętym opakowaniu, kilka dni temu chciałem sprawdzić jak latają, no i zonk, spuchły niczym przyrodzenie obite podczas upadku na rowerze. Mowa o 0.43 rockets.
 9. Mblock zapiera czoło szkieletu o korpus, więc energia uderzenia idzie przez mblock na korpus czyli nie powinien pęknąć ( w teorii) .
 10. Masz na myśli stockowy szkielet, czy cały gb?
 11. Wszystko fajnie pięknie, ale jak sprawić by taka karta była honorowana we wszystkich województwach, a jak wiadomo, co inne środowisko to inne poglądy.
 12. Skejter

  Snajperskie Kulki

  W tyg przetestuje rocketsy professional 0.43 w czerwonym opakowaniu i dam znać jak latają.
 13. Pany, czy ktoś wrzucał do stockowego szkieletu bez mblocka sprężyny typu element 165 ST ? Jeżeli mówimy o szczelnym układzie ( poduszka powietrzna i podkładka pod głowice cylindra ,chyba sorbo się zwie ten wynalazek ). To czy szkielet wytrzyma?
 14. No dokładnie, o to mi chodziło, taki skrót myślowy :icon_wink:
 15. Dla długiej repliki, pas 2 pkt wydaje się najlepszy, sam używałem długo dobrego pasa 2 pkt i dawało radę, ale myślę, że jak Kolega sam popatrzy na strzelankach z różnymi replikami, to pojęcie jakieś będzie, nie tylko teoretyczne.
×
×
 • Create New...