Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa wewnętrzna do g32c KJW


Recommended Posts

Witam.

 

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu lepsiejszej lufy do g32c KJW. Bardzo proszę bardziej zorientowanych w temacie kolegów o poradę, opinie i sugestie. Interesujące mnie informacje to producent, średnica (6.03 czy .04) i generalnie wszelkie info dotyczące tematu.

 

(mile widziane dodatkowe info dotyczące zwiększenia zasięgu skutecznego -> stokowe mnie nie satysfakcjonuje..)

 

 

Wielkie dzięki za wszelkie info

Link to post
Share on other sites

Wymień przede wszystkim gumę HU na zielonego KM heada. KJW ma takie gumki jak TM w swoich gazówkach. Potem może sie okazać, że lufy wymieniać już nie musisz. JEśli jednak to pasują tam lufy do gaziaków TMa. Jedynym rozsądnym producentem jest Prometheus albo PDI. Lufy PDI do klamek nie sa nawet drogie. Nie wiem jakiej dł tam jest lufa. TM nie robi tego modelu glocka więc nie ma luf dedykowanych. Będziesz musiał dobrać lufę od innego modelu TM o podobnej długości. Skracania nie polecam. Przyda się też na pewno gruntowne czyszczenie i odpowiednie smarowanie całości. Zazwyczaj gaziaki są w środku zapaćkane smarem co źle wpływa na ich osiągi i niezawodność. Ew gł tłoczka BB do wymiany ale RACZEJ nie będzie takiej potrzeby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...