Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika lepsza ?


Recommended Posts

"Po co Ci celowniki w ASG?"

OMG :D

 

"repliki których nigdy nie widziałem , nie słyszałem o nich , nie trzymałem , nie są godne mojego zaufania. " Czyli 99% replik obecnych na rynku ASG jest niegodnych zaufania ponieważ kolega ich nie widział. Ponadto, godny zaufania jest ten pozostały 1% replik które kolega trzymał, pomijając fakt, że zapewne były to same chińczyki? Rany boskie, apeluję do zielonych żeby przestali doradzać :D

Link to post
Share on other sites

"Po co Ci celowniki w ASG?"

OMG :D

 

"repliki których nigdy nie widziałem , nie słyszałem o nich , nie trzymałem , nie są godne mojego zaufania. " Czyli 99% replik obecnych na rynku ASG jest niegodnych zaufania ponieważ kolega ich nie widział. Ponadto, godny zaufania jest ten pozostały 1% replik które kolega trzymał, pomijając fakt, że zapewne były to same chińczyki? Rany boskie, apeluję do zielonych żeby przestali doradzać :D

 

Swiete slowa Dex. Powiem jeszcze bardziej swiete slowa - najlepszej repliki nie ma na tej calel liscie.

Link to post
Share on other sites

Człowieku ja wiem że nie każdy posiada umiejętność czytania ze zrozumieniem , ale chyba warto się postarać.

Nie widziałem , nie trzymałem to jest odsetek , ale również w moim zdaniu widnieję magiczne słowo "nie słyszałem" , a chodziło mi tutaj o niedokładne znaczenie tego słowa tylko w kontekście nie czytałem na forum , nie rozmawiałem z kimś o tym , nie widziałem recenzji itd. , widząc napisz TM , G&G , G&P , Clasic ewentualnie z chińczyków cyma , jg mam już jako takie pojęcie z czym to może się "jeść" , następnie przychodzi na rozpoznanie wśród na maniaków na forum czy replika jest godna , a następnie przychodzi czas o pogadaniu na strzelance , ewentualnego "potrzymania" jak ktoś ma taką replikę.

Jednak naglę wyskakuję jakaś firma ASGDK , o której nie widziałem żadnych recenzji , nigdzie nie czytałem , nie słyszałem o niej od nikogo , więc nie dziwcie się że nie jestem ufny do jakieś tam firmy.

I wypraszam sobie porównywaniu mnie do zielonych , mógłbyś spojrzeć na moje posty z poprzednich lat , a nie oceniac mnie po jednym , już nie mówiąc ze data zarejestrowania na tym forze wcale nie odzwierciedla mojego stażu w ASG ...

Link to post
Share on other sites

Chyba lepiej gdybyś kupił to

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040d_cm-1412.html

+

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_mid-cap/magazynek_mid-cap_na_100_kulek_do_serii_ak74_src-2080.html

 

bo niestety damdom za dużo nie wniosłeś do tematu i nie ty decydujesz kiedy temat zostanie zamknięty tylko mod :bialaflaga:

 

przy okazji mogę polecić tą replikę którą pokazałem ponieważ czymś więcej oprócz kolby i dekla się nie różni od tego którego pokazał dam dom a jest trochę tańszy, ogólnie mogę polecić najnowszą serię cymy 040, 048, 045, 050 itp. itd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...