Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z MK1 "Tactical Sniper"


Recommended Posts

Witam,

 

Otóż, jestem posiadaczem "karabinu" (ciężko to nazwać karabinem) MK1 Tactical Sniper. W te wakacje, czyli już jakiś czas temu, postanowiłem go przetestować i strzelał w miarę dobrze, ale niestety, i mnie i mojego brata coś podkusiło, żeby się pobawić Hop-Up'em. Jako iż ani on ani ja bladego pojęcia o ASG nie mieliśmy to ja hop-up'a chciałem regulować małymi stopniami, kręcąc o parę stopni a brat od razu wziął malutkiego, dołączonego do karabinu imbusa i dokręcił śrubkę znajdującą się nad komorą Hop-up tak, że się bardziej nie dało. Strzelił, nie slychać udeżenia a ręka mokra od gazu - uszczelka zniknęła a śrubki nie znaleziono do dzisiaj. Gaz ulatnia się bokiem, sam karabinek raz na jakiś czas strzeli, ale z 5 metrów się nie trafi w pudło 2x2m, a zdjęć wstawiać nie ma sensu, bo nie widać z zewnątrz żadnych zmian.

Teraz, jako iż mi się zachciało (wreszcie) coś z tym zrobić, piszę i proszę o pomoc tutaj - czy istnieją jakieś zaklady, które takie coś naprawiają? Jak nie to gdzie można taką uszczelkę i śrubkę kupić? Gwarancji to nie podlega, gdyż jest to wina użytkownika, a ja się na tym kompletnie nie znam.

 

I prosił bym aby się powstrzymać od komentarzy nt. tego że to nie jest karabinek a kupa złomu - doskonale o tym wiem i służy mi on tylko do zabawy (i dezintegracji puszek po piwie/napojach gazowanych). Nie potrzebuję sprzentu za 1000 zł, gdyż na imprezy ASG nie chodzę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...