Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JBU - Zestaw Tune Up Kit - M120s do M16, GR16A3


Recommended Posts

Pasować do gb będzie, z dyszą nie wiadomo(nie wiem jaka jest w g3), ale są lepsze części do takiej sprężyny. Ten tłok jest ciężki bardzo już lepiej na stockowym lecieć, chyba że tłok ci się posypał to polecam żółty od ca. Ogólnie lepiej wybrać części indywidualnie do repliki, wyjdzie trochę drożej ale lepiej.

 

Jeśli twoje g3 to stock to najpierw precka, shimming, gumka i zabiegi doszczelniające.

Polecam też wymienienie tych plasticzanych łożysk i plasticzanej prowadnicy. Wtedy możesz cieszyć się miłą pracą gb i ładnym zasięgiem. Dopiero wtedy jeśli nadal będziesz czuł niedosyt zabierz się za tuning mocowy:D. Uzyskasz 400 fps po wymienionych wyżej czynnościach i wkładając springa sp120(guardera najlepiej).

Edited by grennos
Link to post
Share on other sites

Więc tak.

Preckę mam, wymieniony cylinder na typ 0, gumę JBU (od razu dystanser H jest), łożyska JBU stalowe (muszę je troche podpiłować bo nie pasują za bardzo do szkieletu, który był robiony pod plasticzane i ma ostre krawędzie, gdy w łożyskach są wygładzone elegancko), shimming

 

Propozycja była taka żeby brat kupił do p90 wyciszony zestaw, a ja żebym wziął od niego głowicę cylindra (która ponoć jest świetna, a ta stockowa nie wygląda za dobrze), a dokupił tylko tłok, prowadnicę i springa na przykład guardera. Czy taka kombinacja byłaby lepsza niż kupienie tego zestawu (prowadnica tam jest i wszystko czego trzeba)?

Link to post
Share on other sites

brat kupił do p90 wyciszony zestaw, a ja żebym wziął od niego głowicę cylindra (która ponoć jest świetna, a ta stockowa nie wygląda za dobrze)

 

Tak, zdecydowanie lepsza.

 

Tak *^&$^*, głowica cylindra z P90 do G3 :sciana:

Do autora - weź się rusz i poszukaj, jest już cały temat poświęcony tylko częściom JBU.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...