Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, od pół roku jestem posiadaczem AK 74, modelu CM 031. Replikę kupiłem używaną.W replice nic nie było zmieniane. Ma ona kilka wad:

1. Zasięg mnie nie zadowala, ponieważ jedna kulka leci na 10-15 metrow i spada w dół , a druga na ok 30. Kulki to zakupione na taiwangunie 0,25.

2. Kolejną wadą jest, gdy strzelam na full auto to część kulek zachowuje się jak w przypadku pierwszym, w proporcjach 3:1 ( 3-4 źle lecą, 1 prawidłowo) i dodatkowo kulki latają na boki.

3. Gdy z trybu zablokowanego zmieniam na auto bądź semi, często zdarza się tak, że replika nie chce strzelać i trzeba po przełączać na pare trybów lub po prostu nie chodzi spust . Tak jak by był zablokowany.

 

Co dodać co zmienić , żeby replika była celniejsza , miała lepszy zasięg i ew. lepszą moc. Prosił bym także o wycenę tych części i ile by kosztowało zrobienie tego typu "tuningu" lub czy można to zrobić samemu.

W dziedzinie dłubania w replikach jestem zielony.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam,

definitywnie i ostatecznie coś nie tak jest z mechanizmem repliki. Nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie ale stawiam na gigantyczne nieszczelności. W gb jest dużo części które mogą być przyczyną. Najlepiej by było gdybyś wysłał tą replikę jakiemuś serwisantowi. Jeśli nie chcesz to pozostaje ci rozebrać gb, na oko posprawdzać czy wszystkie części całe i jeśli nic nie zauważysz to pozostaje ci sprawdzać wszystkie połączenia po kolei.

Edited by grennos
Link to post
Share on other sites

Jaki przebieg repliki?

Kolega też miał podobny problem też z cymą która miała dosyć duży przebieg (2 lata), wymienił cylinder, sprężynę, gumkę, lufę i doszczelnił (teflon fix), replika zaczęła strzelać normalnie.

Ale lepiej wyślij tą replikę do jakiegoś serwisu tak jak radzi ci grennos.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Chyba na poczatek wymiana gumki na nowa - mozliwe ze kolnierz jest juz wyrobiony i kulki za wczesnie wchodza w gumke, pojawil by sie tez efekt dubletow. Tak samo polecam jakiegos serwisanta - najlepiej poszukaj w odpowiednim temacie, moze jest ktos z Twojego miasta, jest duza szansa ze bedzie i lepiej i taniej niz w serwisie "sklepowym"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...