Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bart_Forrester

Użytkownik
 • Content Count

  3,770
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

34,034 profile views
 1. Cześć, gdzie mogę zaopatrzyć się w mundur w Multicam Tropic dla osoby 185/190cm wzrostu? Póki co wszystkie, na jakie wpadłem miały tak rozwiązaną roziarówkę, że przy 185cm, by spodnie miały dobrą długość musiałbym brać XL, a wtedy całość była kosmicznym workiem. Nawet Leo Köhler, czyli marka (chyba) nie chińska jest szyta na 170-180cm maks...
 2. Ja przeniosłem się kilka lat temu z Wro do WLKP i tutaj w Poznaniu jest wręcz tak, że cięzko znaleźć na weekendy wolną miejscówkę :) polecam mocno.
 3. Martwię się wytrzymałością konstrukcji, bo wszystko jest tam ze znalu, a np. kolba wraz z montażem trzyma się na jednej malutkiej śrubce...
 4. Jaki był powód sprzedaży? znudził Ci się? złapał luzy? ten gb był wytrzymały?
 5. próbowałeś wsadzić komorę m249? długo masz tę replikę?
 6. cześć, powiedzcie mi proszę: - czy małe boxy M249 A&K pasują do LMG Stonera? - czy komory m249 pasują? - czy chwyty pistoletowe M4/M16 pasują?
 7. ja używam magazynków E&L do E&L, żadnych problemów nie mam. Cymy musiałem piłować, Guardery wlazły bez problemu i siedzą najlepiej (plasticzaki taktyczne).
 8. Cyma ma typowo zabawkowy feeling, którego nie uświadczy się w E&L. Kto raz spróbował tego drugiego - do cymki nie wróci :)
 9. Klient roku - sklep wysyła uszkodzony towar, a on, zamiast reklamować - stara się sam naprawić.
 10. U nas w ekipie jest 5 dziewczyn, z czego jedna bardzo często dowodzi własnym teamem. Nikt nigdy nie kręcił nosem ani nic nie powiedział.
 11. Mordeczki, czy RIS dedykowane na front AK itp pasują do RPK?
 12. Kupuję właśnie RPK od LCT, niestety nie ma on jaskółczego ogona. Czy wiecie, gdzie mógłbym takowy zanitować? Mam dojście do stalowego, pytanie brzmi, czy operacja zamontowania go jest możliwa i prosta. Druga sprawa - czy szyny RIS od zwykłego AK pasują? Szczerze mówiąc - nie pamiętam już czym te fronty się różniły. Jeżeli nie - czy są łatwo dostępne dedykowane szyny albo czy pasują szyny z Saigi? Ostatnia rzecz - gdzie dorwać kolbę kompozytową?
 13. Dla USowskich spadaków polecam klikera do wyposażenia :) https://www.olx.pl/oferta/clicker-swierszczyk-kliker-2ws-kompania-braci-rekonstrukcja-us-ww2-CID767-IDxIqko.html
×
×
 • Create New...