Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WOC SR15 URX (GBB) WA/G&P


Recommended Posts

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem WOC SR15 URX (GBB) WA/G&P. Czy któryś z forumowiczów posiada tą odmianę M4? Jestem ciekaw subiektywnych opinii.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=2833

 

Witam,

z wejścia suwadło z osłoną dyszy będziesz miał do wymiany (raczej prędzej jak później).

 

Z opisu i zdjęć wygląda, że jest jeszcze w systemie Positive Pressure a nie jak w nowych wersjach Negative Pressure.

Przy PP możesz, a raczej będziesz miał problemy z nierównymi strzałami, działaniem repliki itp. poza tym szybko się rozpadnie...

 

Polecam inwestycję w dobre suwadło (posiadam aluminiowe7075) z aluminiową osłoną dyszy i systemem NPAS RA-Tech.

 

Jeśli rączka przeładowania (Cocking Handle) nie ma plastikowego odbijaka,czego nie widać na zdjęciach, to raczej też ją po pewnym czasie wymienisz, bo Ci pęknie.

 

Magazynek powinien być raczej OK, choć czystego propanu może długo nie wytrzymać, wtedy trzeba wymienić uszczelki.

 

Trzeba sprawdzić spasowanie body,jeśli pasuje w miarę ściśle, nie ma dużej szczeliny i się nie kolebie to powinno dobrze śmigać,ważny jest wysoki nr na korpusie dolnym(Lower Receiver) z początku mieli z tym straszne problemy.

 

Hop-up z G&P na ogół działa świetnie, ale też nie w każdej replice (mi akurat działa)

 

Ogólnie system MAGNA daje dużo frajdy, osobiście uwielbiam moją replikę za realizm, recoil i ogólny "fun" jaki daje.

 

Jeśli ogarniasz język angielski to polecam forum GGI , jest to kopalnia wiedzy odnośnie systemu MAGNA jak i pozostałych systemów GBB, trzeba się zalogować.

 

PS

Musisz się liczyć, że jest bardzo pojemna skarbonka :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Podpisuje się pod tym co napisał Bielkins i radzę dokupić stalowy elemencik (Buffer Lock)

wp98.jpg

Ten z g...litu lubi pękać, co prada mój jeszcze nie pękł ale zapas zakupiłem :wink:

Co do suwadła to proponuje kupić stalowe, bo jak będziesz chciał kupić magazynki na CO2 to powinno lepiej "banglać"

Magazynki na GG firmy G&P odradzam bo to ciągła walka z nieszczelnościami.

Edited by 1beduin
Link to post
Share on other sites

Podpisuje się pod tym co napisał Bielkins i radzę dokupić stalowy elemencik (Buffer Lock)

 

Ten z g...litu lubi pękać, co prada mój jeszcze nie pękł ale zapas zakupiłem :wink:

Co do suwadła to proponuje kupić stalowe, bo jak będziesz chciał kupić magazynki na CO2 to powinno lepiej "banglać"

Magazynki na GG firmy G&P odradzam bo to ciągła walka z nieszczelnościami.

 

Dokładnie, zapomniałem o (Buffer Lock),przezornie wymieniłem na stalowy, bo stock z kupolitu już się odkształcał.

Jeśli chodzi o magazynek stokowy to teraz zależy z jakiego okresu jest replika.

Co do suwadła ja poszedłem w lekkie i wytrzymałe aluminium7075 bo w planach (na ukończeniu) replika ma dwa wymienne górne korpusy (1 CQB, 2 SPR + NPAS regulujący moc).

Ja dwa lata temu dostałem z repliką mag WA, znajomy który kupił replikę ponad pół roku temu miał już G&P.

Edited by Bielkins
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem m WOCach kwalifikującymi do wymiany są jedynie suwadło i rączka przeładowania (na stalowe), ewentualnie gumka HU. Reszta części jest super, jeśli usiąść i "dopieścić" wnętrze (modyfikacje okolic boltstop, polerka suwadła w newralgicznych miejscach, zmiana położenia sprężynki w dyszy PPS, jesli taką dostaniesz, czy odgięcie nóżek hammer springa).

Edited by sebin
Link to post
Share on other sites

nie wiem jak ten WOC, ale mój na standardowej lufie (lufa to raczej eufemizm) lufce, to zasięg i FPS-y były nie zadawalające.

Po wymianie na precke o długości 363mm RaTecha, osiągi poprawiły się bardzo a po zastosowaniu systemu NPAS, grzechem by było narzekanie na osiągi :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...