Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta KJW problem z wypadającym magiem


Recommended Posts

albo zatrzask nie łapie bo magazynek jest za słabo wcisnięty do gniazda albo wyrobiła się sprężynka od zatrzasku maga (jak zdejmiesz gripy to można zdjąć i zainstalować go np z prawej strony -dla leworęcznych, wyjmujesz to z guna i obczajasz jak sie mają sprawy w środku, ale zanim sie zabierzesz za grzebanie w klamie obadaj czy faktycznie zatrzask ma jakieś spore luzy i czy odbija po wcisnięciu itp. , może poprostu zatrzask sie wyrobił lub odkruszył się jego kawałek w miejscu gdzie chwyta maga)

Link to post
Share on other sites

Odkręciłem gripy i posprawdzałem. Wydaje mi się że wszystko jest ok. Mechanizm zwalniania magazynka (chyba) działa dobrze. Odbija po naciśnięciu. Jednak magazynek ma w gnieździe luzy na parę mm. Nie wiem czy to normalne. Hmmm...macie jeszcze jakieś pomysly?

Link to post
Share on other sites

Magazynek okleiłem izolką. Ciaśniej siedzi,luzów nie ma ale problem jest ;/ Zwalniacz zaskakuje. Jednak chyba w nim jest problem, ponieważ jeśli docisnę przycisk blokady po prawej stronie rękojeści to mag siedzi ładnie. Czyli wygląda na to że blokada trzyma go za słabo ;/ I co na to poradzić?

Link to post
Share on other sites

może trzeba wymienić sprężynke w zwalniaczu maga na silniejszą (demontujesz lewy grip , wyciągasz cały zespół przycisku i tam powinna być bodaj w body pistoletu sprężynka, rozkręcasz długopis i wyciągasz z niego sprężynke którą dasz jako zamiennik jeśli jest podobnej średnicy i sie zmieści, jeśli trzeba lekko przycinasz na odpowiednią dł. , składasz do kupy i obczajasz czy śmiga ) ewentualnie daj fotki jak to wygląda lub nakręć jakis filmik i daj na youtuba żeby można było obczaić dokładniej problem

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...