Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana gumowych elementów repliki- kiedy?


Recommended Posts

Witam mam taki dylemat czy istnieje jakaś ilość kulek które musi wystrzelić replika by takie części jak gumka Hopa, o-ring w dyszy czy uszczelka na głowicy tłoka wymagały by wymiany?? Są to części gumowe które z czasem się zużywają i czy wymiana ich jest uzależniona od ilości wyplutego kompozytu czy po prostu gdy nagle replika będzie miała mniejszy zasięg wtedy trzeba się zastanowić nad wymiana tych części???

Link to post
Share on other sites

Jeżeli używasz matowych kulek, któe lepeij podkręcajasie w HU, musisz cżesciej wymieniać gume. Jeżeli kuleczki są gładzsze, rzadziej. Co do oringa na głowicy tłoka to zależy od jakosci i ilosci smaru czy jest ten element czysty czy brudny ( podczas przeglądu jednego ak klienta wyjałem liście trawy z cylindra i na zębatkach były dmuchawce z mleczy :) )

Link to post
Share on other sites

Kulek staram się używać Guardera lub PJ wydaje mi się iż są one gładkie przynajmniej w dotyku. A co do ciał obcych w GB to staram się nie walać repliki byle gdzie więc ich tam być nie powinno, z drugiej strony po każdej strzelance lekko smaruję replikę czyszczę lufę taki mały serwis podstawowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...