Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcinek83

Użytkownik
 • Content Count

  1,596
 • Joined

 • Last visited

About Marcinek83

 • Birthday 02/08/1983

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Po proszkowym nie złożysz repliki. Naddatek do 2mm na krawedziach.
 2. Myślisz że trafiłem na najlepszą wersję :icon_biggrin: :cool: Jak tylko zamontuję drugą sztukę, dam znać.
 3. Po cholerę komuś tokarka sterowana numerycznie do jednej dyszy?! Widziałem gości którzy na manualnych tokarkach robili dokładniej niż na CNC.
 4. Niedługo będę wstawiał krótszą wersję do M14 EBR. Myślę że nie będzie żadnych rozczarowań.
 5. Też myślałem o G&G, są podkalibrowe i pewnie będą 100x lepiej latać.
 6. Składanie repliki z rożnych części nie koniecznie współpracujących ze sobą i katowaniu ich bo "wszak wydałem kupę kasy i ma działać" służy nabijaniu postów na tym forum i niczemu więcej. Mam M210 w replice, tłok JBU i aku. 11,1V 30C 2650mAh dodam że tłok JBU ma zwężone zęby. Dzisiaj przy teście lufy, postrzelałem sobie na auto ;) To jak wy je zabijacie, nie mam pojęcia.
 7. Recenzja lufy GUNNER: Witam. Zakupiłem jakiś czas temu lufę gunner w speschop.pl LINK DO LUFY Na stronie sklepu przeczytamy: Wykonana z mosiądzu, lufa precyzyjna przeznaczona do montażu w replikach AEG. - Powłoka niklowo-chromowa - Polerowana i utwardzana powierzchnia - Średnica wewnętrzna 6.03mm - Najwyższa jakość wykonania - Wyprodukowano na Tajwanie Byłem bardzo sceptyczny co do tej lufy, miałem wątpliwości bo cena jest bardzo niska a jak wiadomo, po taniości nie kupi się dobrze. Gdy lufa dotarła do mnie, okazało się że jest bardzo dobrze wykonana ( na oko
 8. Problem z oringiem w BU guardera uratował mi replikę. Na zlocie miałem ostrą zacinkę, sprężony gaz się cofnął co przyczyniło się do braku następstw w konstrukcji.
 9. Kuba, proszę napisz to raz jeszcze, w języku nie wskazującym na Twoje mega wykształcenie i bez zbędnego popisu językowego, bo czyta się to jak "Pana Tadeusza". Proszę Ciebie, nie odpisuj na tą osobistą wycieczkę i olej mnie. Co do samej imprezy :P Fajnie było, organizacja stawała na głowie i rzęsach żeby było dobrze, jeśli inni się pocili w lesie, to organizatorzy byli zalani potem. Liczyły się starania i zgranie, to ze ktoś na kogoś krzyczał, to raczej nie wina organizatorów bo nikt nikogo nie będzie prowadził za rękę i mówił co leży w dobrym tonie. Ludzie są jacy są, nie wyeli
 10. Wszystko o czym pisał Kicpa i Kocur czy Major to prawda. Dodam od siebie że takie pomysły mogą rodzić się z opisów komór King Arms i bezsensownym dodawaniem oringów w miejscach gdzie są one totalnie zbędne. Teraz tylko czekać aż zaczną oklejać GB w celu uszczelnienie układu :hahaha:
 11. Pod lufą za spustem masz coś podobnego do wałka, musisz to wypchnąć. Potem odciągasz zamek do tyłu i po kłopocie.
 12. Z innej beczki... a właściwie...z tej beczki ;) Zauważyłem że moc jak na tak mocną sprężynę, jest za niska. Trochę kombinowałem, żeby w gumce HU nie podwijał się kołnierz, przykleiłem ją na Super Glue :icon_biggrin: Zadziałało. Moc skoczyła do 680fps po czy spadła do 630. O co kaman? :angry: Spojrzałem prosto w lufę ( w okularach ) okazało się, że lufa wew. nie jest centralnie! Na lufie są zamontowane 2x C'Ring oraz koło centrujące, na końcu lufy, jest coś w rodzaju nakładki w postaci szerszej lufy wew. nakładanej. Ma to za zadanie, umieścić lufę wew. w centralnym punkcie lufy
 13. Mój tłok JBU ciągnie M210, ciągnął wcześniej M170 i ciągnie nadal. Mam mieszane uczucia co do montażu tych tłoków przez niektórych ludzi. Może jeszcze linki i video jak to zamontować u Ciebie? Poszukaj w sklepach! Tego jest tak mnogo jak na tym forum tematów które Ciebie interesują.
 14. To macie do wyboru ;) własnie doszło do połączenia dwóch klanów http://www.companyofbrothers.dl.pl/
×
×
 • Create New...