Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ktos doświadczony :) Na pomoc!


Recommended Posts

Rozumiem że to 400PLN na samą replikę, a na ochronę oczu, ładowarkę i insze masz dodatkowe środki? Według mnie do 400PLN najrozsądniejszy jest kałasznik z serii 028 Cymy. A jak weźmiesz tacticala to nawet na gumkę HU zostanie nieco szmalu.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o replike z akumulatorem i ladowarka przynajmniej na poczatek bo potem planuje kupic inna baterie wraz z ladowarka :) na gogle i reszte niezbednych rzeczy tez mam okreslony budzet. Podsumowujac chcialem zakupic G36c JG w spec shop ale nie ma na magazynie(http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4903&name=JG_-_G608_-_G36C) ;/ i nie bardzo wiem co zrobic bo nie wiem ile bede czekal na dostawe a w innych sklepach nie znalazlem?

Link to post
Share on other sites

Wyżej był link do sklepu, ale wkleję od razu do repliki, która Cię interesuje: http://gunfire.pl/product-pol-1152189535-JG608.html

Na specshopie nie zanosi się na dostawę, ale wyślij maila, spytaj. Ogólnie nie masz co liczyć, że po ewentualnej dostawie specshop zostawi starą cenę.

 

Ta replika była u nich dostępna rok- może i dwa lata temu i wtedy była po prostu tańsza. Można o specshopie powiedzieć dużo dobrego, jednak nie jest on tanim sklepem i, przynajmniej według mnie, chińskie repliki lepiej kupować na zbrojowni, gunfire, taiwangun itp.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

EDIT: Mudzyn mnie wyprzedził, między zbrojownią a gunfire już decyduj sam, są opinie o sklepach na tym forum

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Chcialbym aby ktos doradził mi w kupnie repliki. Chodzi o tania replike do 400 zl lecz chcialbym aby byla ladna i troche posluzyla. Najbardziej interesowalo by mnie G36C ale nie upieram sie i rozwaze kazda propozycje. Z gory dzieki !!!

 

AK raczej gieni nie przypomina. To że cymki są najtańsze nie oznacza, że każdy musi z nią biegać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znowu cyma lovers... "Choć nie jestem doświadczony..." to bądź cicho. Fajnie że z kolega szuka G36 a wy mu ak wciskacie. Ja mogę polecić G36 JG, dobre repliki w stocku, kolega z teamu używał takiej przez 2 lata, żadnej awarii, nic aż... doczekała się następnego właściciela i dalej mu służy płynną, bezproblemową pracą. :wink:

Link to post
Share on other sites

Może się powtarzam, ale chcę pomóc. Bierz G36C, K jak będziesz się dużo strzelał w terenie to G36K weź, jeśli w budynkach to wersję C (C też nieźle działa w terenie). Zmień gumkę na lepszą i śmigaj. Mam obie wyżej wymienione wersje od dobre półtora roku i bez żadnej awarii. Miłego strzelania życzę w nadchodzącym nowym roku. Pozdrowienia! :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...