Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

predatorszarak

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, 0.25. Ten shotgun na 99% będzie celniejszy niż tamte pistolety. A shotgun "nie zostanie" ?
 2. http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108978-beretta-m92-stti-src/ Więcej chyba o niej na forum nie ma.
 3. Kupiłem ją i także mam taki sam problem z magazynkiem. Dokręciłem to coś trzymające kapsułę z CO2 na maksa, a gaz i tak się ulatniał. Złożę reklamację i mam nadzieję, że dadzą mi działający mag.
 4. A może taki gaziak: http://gunfire.pl/product-pol-1152191466-Pistolet-GC105.html Podobno to samo co tamta Beretta, tylko na CO2, co skutkuje większym zasięgiem, lepszą ekonomią itp. Z resztą - poczytaj porównanie LogaNa: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108978-beretta-m92-stti-src/
 5. Masz na forum temat mający ponad 20 stron o tej replice. Nie podam Ci linka, bo nie jestem twoim służącym, a na prawdę bardzo łatwo go znaleźć.
 6. CM.031 , a CM.031, to wewnętrznie to samo. Różnią się tylko wyglądem - jeden to AK-47, a drugi to AK-74.
 7. Śmiało! Kupuj! Założę się, że te cudowne opinie przeczytałeś na stronach sklepów, które mają tę odpustową zabawkę w ofercie. Jak to mówią "Człowiek najszybciej uczy się na własnych błędach". Czy coś w tym stylu ;)
 8. 1. Jakaś nieznana firma, praktycznie brak opinii na forum (chyba, że to to samo, co Boyi) 2. Nie podoba mi się wizualnie ;)
 9. Ok, wieeeeeeelkie dzięki za pomoc! Przeczytam jeszcze temat podany przez Tuksiaka i zdecyduję.
 10. Na prawdę nie ma to aż tak dużego znaczenia? Z tematu o CM.045 dowiedziałem się, że kupno dłuższej lufy (+ tłumika) jest pierwszą rzeczą jaką robi większość osób, zaraz po dostaniu tej repliki w swoje łapy ;) Osobiście wolę wydać 80 zł więcej i mieć od razu kałaszka z dłuższą lufą*, niż potem bawić się w tłumiki itp. * - no jeśli ona faktycznie mało daje, to wtedy wolę kupić 45 :P
 11. Co do gumki - lepiej weź przeźroczystego Guardera. Czarny jest przeznaczony do replik koło 450 fps. Gdy wsadziłem go do CM.028, to kulki ledwo co z lufy wylatywały.
 12. Pozwólcie, że się podepnę. Od jakiegoś miesiąca zastanawiam się nad kupnem nowej repliki. Po tym okresie na placu boju pozostały dwa modele: - CM.045 (http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_045a_cm-1411.html) - CM.040C (http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040c_cm-1409.html) Tak wiem, że pod względem gearboxa to właściwie to samo, ale interesuje mnie długość lufy: Jak duży wpływ na zasięg/skupienie/moc mają te dodatkowe 20 cm lufy w CM.040C w porównaniu do CM.045 ? Jeśli jest to nieduża różnica, to wybiorę 45, gdyż mobilność jest dla mnie dość ważna.
 13. Proponuję podpiąć tego posta w tym dziale. Może skończą się głupie pytania na ten sam temat co 2 dni.
 14. A nie lepiej na allegro dorwać taniej i to jeszcze oryginały, a nie chińskie podróbki? :bialaflaga:
 15. Coś nie tak jest ze sklepem, bo zauważ, że u krakmanów opłaca się kupować tylko repliki i różne rzeczy do tuningu, a oporządzenie wszelkiego typu, gogle, hełmy itp. mają tam tylko chińskie = g*wniane.
×
×
 • Create New...