Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Full Metal Asia Electric Guns - co to i czy kupić ?


Recommended Posts

rzecz w tym czym firma AEG jest. Z tego co mi odpisał jeden airsoftowiec na You Tubie pod filmikiem o gunie AEG firma AEG to właśnie JG które przeniosło się do Hong Kongu. Jeśli to prawda - mogę zaryzykować, bo już mam Marpata i do bycia "wannabe marine" brakuje mi Mki :)

Link to post
Share on other sites

Po co ryzykować skoro Możesz natrafić na shit? Nie lepiej wziąść coś polecanego? Choćby M'kę od JG. Miałem w rękach i jest bardzo przyjemna. Osobiście olecam dozbieranie do M4 Universal Version od ICS'a i później bawić się ew. w zmiane body itp itd.

 

bo już mam Marpata i do bycia "wannabe marine" brakuje mi Mki :)

 

I beville i IBA i MICH'a i wielu innych xD hehe spox Hoah

 

Pozdro

Camus

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pisze dopiero teraz bo zobaczyłem ten temat :) posiadam replika firmy AEG dokładnie m4 sr15 i powiem ze wrażenia na temat tej repliki są bardzo pozytywne . Wykonanie ispasowanie według mnie na wysokim poziomie . Wszystko co ma być metalowe jest metalowe( a dokładnie aluminiowe) reszta wykonana w bardzo przyzwoitego abs czy plastiku , zasięg dobry jedyna wada jest to ze na niektórych sklepach podają rożne moce fps wiec może być trochę mniej niż w rzeczywistości . Podsumowując repliki tej marki są sladsze w stocku niż chinole ale materiałem i spasowaniem biją na je na głowe . Idealna baza do tuningu

 

Pozdr

Rubens

Edited by Rubens
Link to post
Share on other sites

Pisze dopiero teraz bo zobaczyłem ten temat :) posiadam replika firmy AEG dokładnie m4 sr15 i powiem ze wrażenia na temat tej repliki są bardzo pozytywne . Wykonanie ispasowanie według mnie na wysokim poziomie . Wszystko co ma być metalowe jest metalowe( a dokładnie aluminiowe) reszta wykonana w bardzo przyzwoitego abs czy plastiku , zasięg dobry jedyna wada jest to ze na niektórych sklepach podają rożne moce fps wiec może być trochę mniej niż w rzeczywistości . Podsumowując repliki tej marki są sladsze w stocku niż chinole ale materiałem i spasowaniem biją na je na głowe . Idealna baza do tuningu

 

Pozdr

Rubens

 

poważna, rzeczowa recenzja, rzeczywiście. A ja głupi myślałem, że Asia Electric Guns to chińska firma...

Link to post
Share on other sites

poważna, rzeczowa recenzja, rzeczywiście. A ja głupi myślałem, że Asia Electric Guns to chińska firma...

 

Co mam lesio rzecz to nie ma w niej duzo informacji ale staralem sie przynajmniej wypisac jakies informacje na szybko i pomóc przyblizyć tą firme innym którzy pierwszy raz o niej szłyszą . Jesli ktos bedzie chcial napisze pełna recenzje .

Oczywiscie w miare swoich możliwosći :blush:

Edited by Rubens
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...