Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM040 - Mid-Capy jakiej firmy wejdą do tej repliki?


Recommended Posts

A jak pracują mu te midy, nie ma zacinek, nie ma pustych strzałów? Teraz będę miał LiPo 11.1V 20C, mosfet i okablowanie sylikonowe, więc nie trudno się domyślić, że ROF ostro skoczy do góry i bardzo chciałbym uniknąć sytuacji kiedy magazynek nie nadąża z podawaniem kulek :P

Link to post
Share on other sites

Jeżeli posiadasz stokowe zębatki z cymy to opóźniacza nie założysz bo zębatka tłokowa ma za gruby wystający "dzyndzel" do współpracy z prowadnicą dyszy. Ogólnie nie musisz w GB nic grzebać . Używam midy firmy Mag i przy rofie 22 spokojnie podają ale tylko G&G i Guardera na P&J są problemy.Magi maja trochę luzy i trzeba było je podklejać aby w body siedziały stabilnie ale i bez podklejania nie ma problemów. Proponuje Ci kupić metalowe magi z Cymy które będą wkrótce dostępne na Taiwanie w dobrej cenie co prawda do 47 ale w 74 jak dla mnie są do przyjęcia.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

ja tam wybredny nie jestem, nie muszę mieć 100% ak74, zależy mi na wytrzymałości, a wiem, że te plastikowe lubią się łamać, mi się to już przydarzyło, ostatnio zaś to samo spotkało mojego kolegę. Mój ak niedługo będzie ubrany w śliczne malowanie, więc i magazynki się w tym jakoś zgubią :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...