Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snipernr1

Moderator I
 • Content Count

  1,541
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6,858 profile views
 1. Snipernr1

  Kulki G&G

  Panowie czy to palna czy to replika po każdym strzelaniu należy czyscic lufę.
 2. Natomiast rozszerzenie czy też zmiana decyzji jest w PEŁNI UZNANIOWA, a uzasadnienie prozaiczne - jak wystartowałeś w tych konkurencjach z tym co posiadasz to więcej ci nie potrzeba. Wojtku co kraj to obyczaj . Piszac o pozwolenie do celów sportowych w 2000 r. ludzie byli zadowoleni że wogóle dostali pozytywną decyzję na 2 szt. dziś jest walka ile szt. za 1 razem dostaniesz a uznaniowość w paru WPA to standard w jednych min 3 w drugich bez problemów dostaniesz 5 szt za pierwszym razem. W jednych trzeba mieć komunikaty potwierdzone przez Prezesa OkręgowegoZSS w drugich wystarczy że ktoś
 3. Kolega chyba nie odrobił lekcji. Gdańskie WPA "JEST DRUGIE" po katowickim które ma najwięcej negatywów. Koledzy mała rada. Najważniejsze jest aby wydali pozytywną decyzję w najszybszym terminie.A bez komunikatow to min 3 szt po 1 z każdego rodzaju. W podaniu pisac o 5 szt. jak zejdą do 3 szt to przyjmowac a po 2 miesiacach za małą opłatą z komunikatami zwiększac. Nie ma sensu walczyc o swoje i przedłużac bo jednka pragnienie tego pierwszego palnego jest większe niż ilosc przyznanych egzemplarzy za 1 razem.
 4. Witam. Załóż może docelowy temat i będziemy o tym dyskutować bo tu taka dyskusja jest zbędna. A do przemyśleń zadaję pytanie; Co bardziej naraża nas na uszczerbek na zdrowiu: A.seria z bliska przy 350 fps B.dwie góra 3 kule na semi przy 440fps bo tyle generuje stockowe STG 44 Pzdr.
 5. Jeżeli nie masz zamiaru strzelac głównie semi to nie ma sensu wymieniac lufy ogólnie jakosc i cena tej lufy jest ok. Sprawdź ile masz obecnie fps, sp 110 moze dawac pow. 350 fps.wszysto zalezy od szczelnosci układu . Gumka jest OK.
 6. Oring masz stockowy czy dobierałeś ? Próbowałeś na smarze silikonowym ?
 7. Nudne to jest trzymanie miotły przy ćwiczeniu statyki. :) Ćwicz kolego i wybij się w tej dyscyplinie bo ostatnimi laty już niewiele osób to strzela .
 8. Wypróbuj też oringi na głowicy tłoka :)
 9. Czy tak ciężko poczytać tematy o serii AK od modelu CM 040 do 52. Bateria li-ion nie nadaje się do replik. Tłok stockowy wytrzymuje sp140 dość długo i to przy 20-21 rps, wywala się w nim przedostatni ząb.Jeżeli jest problem przy podawaniu sprawdzonych kulek czasem trzeba dorobić dystanser na zębatkę tłokową . W stokowych replikach min do wymiany to: - gumka hu - dysza np na SHS 19,7 mm - oring na głowicy tłoka- na większy - wymiana smarów i na nowo podkładkowanie. - wymiana okablowania i wtyczek. Bateria którą podał Hornet mieści sie spokojnie pod deklem jak również taki sam
 10. Nie czepiam się, ale bezkolbowiec do operowania ( prawa, lewa) bez zmiany mechanizmu ma jak dla mnie spory minus No chyba że założę 'kryj ryjka" :maniak_luzik:
 11. Panowie nie przesadzacie ? Kolega będzie strzelał tylko semi. Potrzebuje dobrej lufy , gumki, kulek, mosfet z AB najlepiej merf 3.2. ( odpowiednio zainstalowany) i teraz albo szybki silnik i lipol 2S duża pojemność i wysokie C lub silnik standard i lipo 3S o dobrych parametrach -to ma mieć 440 fps więc nie wydziwiajcie naciągając na koszta.
 12. Ale dlaczego w operatora szczękę strzelając z lewego ramienia.
 13. Snipernr1

  CM.045 / A

  Jak znajdę w domu to odezwę się na PW.
 14. Chyba sam sobie odpowiedziałeś bo rozumiem że przerywacz to masz na myśli dźwignię współpracującą z kostką spustu.
×
×
 • Create New...