Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snipernr1

Moderator I
 • Content Count

  1541
 • Joined

 • Last visited

 1. Snipernr1

  Kulki G&G

  Panowie czy to palna czy to replika po każdym strzelaniu należy czyscic lufę.
 2. Natomiast rozszerzenie czy też zmiana decyzji jest w PEŁNI UZNANIOWA, a uzasadnienie prozaiczne - jak wystartowałeś w tych konkurencjach z tym co posiadasz to więcej ci nie potrzeba. Wojtku co kraj to obyczaj . Piszac o pozwolenie do celów sportowych w 2000 r. ludzie byli zadowoleni że wogóle dostali pozytywną decyzję na 2 szt. dziś jest walka ile szt. za 1 razem dostaniesz a uznaniowość w paru WPA to standard w jednych min 3 w drugich bez problemów dostaniesz 5 szt za pierwszym razem. W jednych trzeba mieć komunikaty potwierdzone przez Prezesa OkręgowegoZSS w drugich wystarczy że ktoś z Zarządu Klubu potwierdzi że ta osoba brała udział w następujących zawodach, regularnie uczestniczy w treningach klubowych. ect. klepniętych przez Prezesa Klubu lub Stowarzyszenia.
 3. Kolega chyba nie odrobił lekcji. Gdańskie WPA "JEST DRUGIE" po katowickim które ma najwięcej negatywów. Koledzy mała rada. Najważniejsze jest aby wydali pozytywną decyzję w najszybszym terminie.A bez komunikatow to min 3 szt po 1 z każdego rodzaju. W podaniu pisac o 5 szt. jak zejdą do 3 szt to przyjmowac a po 2 miesiacach za małą opłatą z komunikatami zwiększac. Nie ma sensu walczyc o swoje i przedłużac bo jednka pragnienie tego pierwszego palnego jest większe niż ilosc przyznanych egzemplarzy za 1 razem.
 4. Witam. Załóż może docelowy temat i będziemy o tym dyskutować bo tu taka dyskusja jest zbędna. A do przemyśleń zadaję pytanie; Co bardziej naraża nas na uszczerbek na zdrowiu: A.seria z bliska przy 350 fps B.dwie góra 3 kule na semi przy 440fps bo tyle generuje stockowe STG 44 Pzdr.
 5. Jeżeli nie masz zamiaru strzelac głównie semi to nie ma sensu wymieniac lufy ogólnie jakosc i cena tej lufy jest ok. Sprawdź ile masz obecnie fps, sp 110 moze dawac pow. 350 fps.wszysto zalezy od szczelnosci układu . Gumka jest OK.
 6. Oring masz stockowy czy dobierałeś ? Próbowałeś na smarze silikonowym ?
 7. Nudne to jest trzymanie miotły przy ćwiczeniu statyki. :) Ćwicz kolego i wybij się w tej dyscyplinie bo ostatnimi laty już niewiele osób to strzela .
 8. Wypróbuj też oringi na głowicy tłoka :)
 9. Czy tak ciężko poczytać tematy o serii AK od modelu CM 040 do 52. Bateria li-ion nie nadaje się do replik. Tłok stockowy wytrzymuje sp140 dość długo i to przy 20-21 rps, wywala się w nim przedostatni ząb.Jeżeli jest problem przy podawaniu sprawdzonych kulek czasem trzeba dorobić dystanser na zębatkę tłokową . W stokowych replikach min do wymiany to: - gumka hu - dysza np na SHS 19,7 mm - oring na głowicy tłoka- na większy - wymiana smarów i na nowo podkładkowanie. - wymiana okablowania i wtyczek. Bateria którą podał Hornet mieści sie spokojnie pod deklem jak również taki sam pakiet tylko 11.1 ale trzeba zmienić tak okablowanie aby wtyczka wychodziła z komory gazowej bo pakiet 3S mieści sie pod deklem . Lufa że krótsza to nie znaczy że gorsza w tej opcji jak poprawisz działanie tłumika będzie ciszej. Jak chcesz kupić sticka Nimh to szukaj ogniw o oznaczeniu 4/5 A a nie takich z 2/3 A. Kolego czytaj forum i pytaj o konkrety a nie jakieś ..................
 10. Nie czepiam się, ale bezkolbowiec do operowania ( prawa, lewa) bez zmiany mechanizmu ma jak dla mnie spory minus No chyba że założę 'kryj ryjka" :maniak_luzik:
 11. Panowie nie przesadzacie ? Kolega będzie strzelał tylko semi. Potrzebuje dobrej lufy , gumki, kulek, mosfet z AB najlepiej merf 3.2. ( odpowiednio zainstalowany) i teraz albo szybki silnik i lipol 2S duża pojemność i wysokie C lub silnik standard i lipo 3S o dobrych parametrach -to ma mieć 440 fps więc nie wydziwiajcie naciągając na koszta.
 12. Ale dlaczego w operatora szczękę strzelając z lewego ramienia.
 13. Snipernr1

  CM.045 / A

  Jak znajdę w domu to odezwę się na PW.
 14. Chyba sam sobie odpowiedziałeś bo rozumiem że przerywacz to masz na myśli dźwignię współpracującą z kostką spustu.
×
×
 • Create New...