Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Napoleon, Shogun2


Recommended Posts

Gra ktoś jeszcze w Napoleona? Jeśli tak to chętnie zagram jakąś bitwę multi. Podawajcie na pw albo tutaj swoje nicki na steam.

 

Co do Shoguna to czeka ktoś na niego oprócz mnie? Gra zapowiada się dobrze. Nie lubię japońskiego klimatu ale mam nadzieję się do niego przekonać.

 

 

Slajdy

 

 

Nie było by dobrego tematu bez paru linków ;)

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodził ci Empire albo Napoleon na najniższych to Shogun też jakotako pociągnie.

Do premiery jeszcze 3,5 miesiąca. Trzeba pieniążki zbierać. W edycji kolekcjonerskiej dla Australii będą fajne szachy. Szkoda, że nie u nas.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodził ci Empire albo Napoleon na najniższych to Shogun też jakotako pociągnie.

Do premiery jeszcze 3,5 miesiąca. Trzeba pieniążki zbierać. W edycji kolekcjonerskiej dla Australii będą fajne szachy. Szkoda, że nie u nas.

Empire i Napoleon tną się na potęgę podczas bitew. Czasem freeze jest taki, że mogę spokojnie sobie np. smsa przeczytać zanim się odetnie ;D.

A co do tej australijskiej edycji kolekcjonerskiej to gdzie (nazwa sklepu najlepiej) i za ile ona będzie dostępna :>. Trzeba uruchamiać kontakty zagraniczne coś czuję.

Link to post
Share on other sites

152754_detail.jpg

 

Wiem, że tak będzie wyglądać. Zero innych informacji. Nawet nie wiem czy jest już w sklepach dostępna.

 

Skoro podczas bitew ci freezuje to Shoguna możesz nawet nie odpalić ;) Czas kompa wymienić.

 

Mi się też jakoś muszkiety nie podobały ale Empire i Napoleon mnie do tego przekonały. Sądzę, że feudalną Japonię też mogę polubić.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...