Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawelo

Użytkownik
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawelo

 1. https://www.youtube.com/watch?v=OTkzd6UOYto&t=39s filmik nie mojego autorstwa plus moje fotki z 21 września 2019r
 2. Hej, byłem po raz pierwszy na imprezie historycznej. Pożyczyłem od dobrej duszy mundur US. Czy leżał obok auta?
 3. Pawelo

  Ghilliee

  IMO tylko samoróbka, cała zabawa nie polega na leżeniu w krzakach z karabinem snajperskim, ważniejszą sprawą jest samodoskonalenie pod co można podpiąć własnoręczne robienie kamuflażu. Właściwie od samego stroju maskującego ważniejsze jest prawidłowe zachowanie i skryte poruszanie się. Zakup ghillie ze sklepu do airsoftu, a już szczególnie takiego za 800zł to strzał w kolano.
 4. Pawelo

  Pakiety LiPo

  Jeśli połączyłeś kable ogniwa mogły się rozłączyć przez zwarcie. Nie polecane jest rozbieranie lipoli i lutowanie tego samemu.
 5. Pawelo

  Currahee

  Naszyty jest rzep, więc jasne że hypalon/guma produkto CRH nie rozciągnie się wiele, a już na pewno nie w takim stopniu jak oryginalny pomysł Crye. https://i.imgur.com/IeZF2SK.jpg Tak wygląda kabura wewnętrzna z hypalonu. IMO nie ma się co jarać tak tym hypalonem, kamizelka jest lekka, a komandosi korzystają jej nie tylko skacząc ze spadochronu, więc jej główne założenie nie wyznacznikiem przy wyborze do konkretnej akcji. Dodam że to tylko forum airsoftowe, więc głównie rekonstruktorom będzie zależało na hypalonie.
 6. VFC, G&P, King arms. Nawet jak ogarniesz wersje z oznaczeniami (radze szukać wersji z plastikowymi okładzinami), risy bez problemu znajdziesz osobno.
 7. Ale body bije na głowe większość chińszczyzny i jest w systemie vfc.
 8. Jeśli nie wiesz, znaczy że nie znasz sie na serwisowaniu. W takim wypadku polecam samemu wymienić gumkę lub lufę. W wypadku awarii radzę zaufać serwisantowi.
 9. Masz rację, ale weź pod uwagę że konwersje hp pakujesz do aeg zamiast gearboxa.
 10. Na zwykłe strzelanki tylko hpa i aeg. Wersja gazowa z blowbackiem będzie bardziej realistyczna z wyglądu i strzelania. Tak naprawdę do wybork do koloru, można polecić wszystko od boyi po konwersje do ptw :) Chyba najważniejszy jest budżet i Twoje preferencje.
 11. Zębatki G&P to loteria, padają ośki. Do m130 i auto tylko 11.1v 1000mah lub więcej.
 12. Projektami, wykończeniem, brakiem laserowych wycinanek w ofercie. Camelbak to światowa marka, wisport stosunkowo niedawno zaczął kopiować ciekawe rozwiązania, natomiast ten pierwszy jest na szczycie od lat. Oczywiście za metke też się płaci, więc niektórych może dziwić cena produktów camelbak.
 13. Gdyby każdy odpowiadał w ten sposób co Ty, nikt nie uzyskał by sensownej odpowiedzi na zadane szerszemu gronu pytanie.
 14. Dawno nie czytałem tak bezsensownego posta. Camelbak to półka wyżej od wisportu.
 15. Chciałeś czegoś ciekawego, a na crye Cie nie stać. Swoją drogą redriver nieźle szyje.
 16. http://allegro.pl/kamizelka-avs-red-river-ranger-green-nie-crye-i6423340685.html#thumb/1 Licytował bym w ciemno, ale mam plejta marzeń :D
 17. Nie dziwi mnie kilka różnic w chińskiej kopii. Mundury na tyle podobne że żołnierze kupują je do zastąpienia wz2010.
 18. Helikon kopiuje wz 2010 swoim cpu w panterze leśnej.
×
×
 • Create New...