Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 Carbine vs Socom Gear - Daniel Defense M4 Carbine


Recommended Posts

Hejo,

 

Z racji promocji postanowiłem zdecydować się na jeden z powyższych modeli. Który?

 

GG w cenie 989

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1247&name=G&G_-_GR16_Carbine

 

SG DD w cenie 1079

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5527&name=Socom_Gear_-_Daniel_Defense_M4_Carbine

 

 

Jak jest z ich gearboxami? Jak z kosztami tuningu? Jak przedstawia się ich relacja jakościowa do siebie? Do ew. zakupu GG dorzuciłbym tuning od Speców za 135 zł do 410 FPS:

 

Usługa obejmuje:

- wymianę sprężyny na M120,

- wymianę głowicy cylindra,

- wymiana okablowania,

- pozycjonowanie zębatek,

- smarowanie zębatek oraz cylindra,

- przestrzelanie repliki na otwartym terenie,

- pomiar prędkości początkowej na chronografie.

 

Wraz z ew. sugestiami poprosiłbym o pomoc w doborze niedrogiej baterii. Zależy mi na żywotności repliki, nie na wysokim ROFie.

 

Dzięki z góry!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Ja miałem gr16 m4 ze specshopa, do tego tę batkę:link i chodziło dobrze. Replika nie jest zła, ale tuning się przyda i to bardzo. Jakość wykonania body bdb., fajny mag w zestawie :). Po kilku strzelaniach miałem kłopot z elektryką, ale serwis dał sobie radę, został także wymieniony tłok. Replikę oceniłbym na db+. Przed zakupem m4 także rozważałem kupno m4 od socom gear, ale dużo opinii nie znalazłem i wybrałem G&G.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...