Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

75th Ranger Reg. 1993 Somalia


Recommended Posts

Witam

Przepraszam że założyłem nowy temat ale chodzi mi głównie o broń. Prowadze rekonstrukcje 75th Ranger Reg. i szukam ASG (broń). Znalazłem M16 A2 ale niestety są te repliki dość drogie. Cena M16 A2 z G&G to 1120 zł czyli może bym złożył tyle kasy narazie mam 600 ale długo to potrwa zanim złoże resztę. Lecz do repliki G&G trzeba dokupić akumulator i ładowarkę. A to koszty rzędu 400zł. I tu moje pytanie czy mają Rangersi używali w 93r. w Somali używali jakieś innej broni. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Możesz kupić jakąś a3 i wymienić upper receivera, ew. jeśli zależy Ci na oznaczeniach to całe body czyste i nanieść grawer.

Skoro i tak wymieniałbyś body to można kupić nawet JG (tylko wtedy do body trzeba dokupić jednoczęściową komorę hopup).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Takie powiedzenie: Diabeł tkwi w szczegółach.

 

Przeczytaj książkę obejrzyj film. I porównaj dopiero będziesz mógł powiedzieć że jest niewielka różnica. Niestety ale w filmie zdarzają się błędy i to czasem sporo. Jednym z nich jest np.: broń Duranta. W rzeczywistości w helikopterze miał on MP5K a nie MP5A3.

 

Przecież kopie też się niewiele różnią od oryginałów więc czemu ich do reko nie używać? Jak się coś robi to robi się to dobrze. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...