Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemka..

Dziś składam replikę z nowym gb itp i napotyka mnie problem.Wszytko ładnie złożyłem, wypodkładkowałem, skręciłem po 2 śrubki po bokach i podłączyłem silnik żeby zobaczyć czy kręci się itp to wszystko ładnie.Skręciłem go całkowicie i znów podłączam silnik,naciskam spust i puszczam a silnik dalej kreci i kreci i nie przestaje dopiero gdy odłączę batkę ;//...

Jak to zrobić ?! > Co?

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie składam sobie M15A4 rifle i też to miałem, okazało się to co mówił Poldeck. Po skręceniu GB po wciśnieciu spustu kostka stykowa zostawała pomiędzy stykami, wyjąłem ją, poskrobałem trochę nożem, wsadziłem do GB i wszystko dobrze działa, kostka się cofa ;)

 

Edit: Radzę zrobić mały test, wsadź kostkę stykową między styki i ściśnij boki zespołu styki (ta plastiowa obudowa) palcami dosyć mocno. Jak nie będziesz mógl wsuwać i wysuwać kostki to trzyj dalej ;)

Jak będzie "chodzić" to jest ok.

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

CO? Seger, zmiłuj sie :-P . Przerywacz jest tylko od semi.

 

Sprawdź czy na plastikowej obudowie styków jest odcisk od takiej szyny wystającej z prawej połówki GB. Jeśli jest to "wiecie co z nią zrobic!". Albo ustawić obudowe styków w prawidłowym miejscu. Poza tym w prawej połówce gb są w okolicy styków takie dwie wystające kryzy z reguły. Sprawdź czy na jednej z nich nie ma pionowego odcisku krawędzi blaszki stykowej. Jeśli jest to wiesz co z nią zrobić. Usunąć bądź obniżyć.

Link to post
Share on other sites

Ja mam takie cudo:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=3432&name=Classic_Army_-_M15A4_Rifle_-_M120_-_2010_Ver.

 

Też chcę z tego zrobić coś w stylu para sniperki, myślę, że wystarczy mi w niej 450 fps, maksymalnie 500, ale to jeszcze pomyślę. Ważne żebym gołym okiem widział różnicę między M4 360 fps, bo bez sensu nosić 2 Mki, które strzelają identycznie :P

Jedna do CQB i lasu na nie za duże odległości a druga do zasiadki w krzaczkach :D

 

Edit: Z ciekawości spytam, jakie dokładniej szkielety Ci pękły oprócz tego elementa?

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...