Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z tego co wiem, to nie. MP5k jest replika bezkolbową nie przypadkiem, to ma tak krótką lufę że nawet z kolbą celowanie z przyłożenia będzie problemem. Z tym się biega i wali seriami z biodra i przyzwyczaj się do tego :)

 

Oczywiście NAPEWNO jest mozliwe zamontowanie kolby, ale nie uwzględniam tego bo to będą bardzo duze koszty, znajac życie nie ogranniczysz sie do samej kolby i kilku przejściówek tylko będziesz musiał kupować nowy korpus od długiej MP5 i dopasowywać go (jeśli w ogóle jest taka możliwość) a to sa już koszty typu 400zł + :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuje to MP5K ma w miejscu mocowania kolby uchwyt na pas nośny. Trzeba by się pobawić z odkręcaniem itp., kumpel się w takie rzeczy przy CM.041K bawił i teraz ma moją kolbę z MP5A2 TM. Czyli można wtedy też założyć kolbę składaną. Aczkolwiek nie wiem, czy ta MP5 ma prowadnicę tejże kolby w body. Chyba, że chodzi ci o składaną w bok, to jeśli inne podchodzą to oczywiście można. Jednak nie jestem pewny, czy ten uchwyt pod pas nośny nie jest zamontowany jako kolba. Jeśli ta, to wystarczy go odkręcić i przykręcić kolbę.

 

PS Nie czepiajcie się trochę niejasnej formy wypowiedzi, po wczorajszej "libacyji" imieninowej mam delikatne problemy z trzeźwością myślenia. Jak coś to poproście o wytłumaczenie.

Link to post
Share on other sites

Niestety tak. Nie ma w tym nic skomplikowanego. Nie wiem jak w cymie, ale galaksiak ma tak ładnie wykończony ten dekielek tylny, że akuratnie pasuje pod rurę z kolby emkowej i ładnie skręcisz, to nic się nie kiwa, nie buja i bardzo pewnie siedzi. Cyma wyjątkiem sądząc z fot nie powinna być.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...