Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuksiak

Użytkownik
 • Content Count

  2,011
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak wszystkie repliki trzymam w szafie, bo po co ich używać... Jak ziolo napisał, nie masz, nie znasz się, a się udzielasz... http://forum.wmasg.p..._40#entry726958 - pierwsze zdjęcia mojego... miał już tutaj trochę czasu... Edyta: a a propo używania: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ece09e2597a8b6c.html
 2. Tak powiedz to mojemu, właśnie 5 lat mu stuknęło bez ingerencji do bebechów.
 3. Normalnie się szarpnęli ;-). Znaczy się dbają o dobre imię i zadowolenie klienta. To i dobrze, zawsze nową parę butków będziesz miał.
 4. Kurczaki oba moje lipole takie jak z pierwszego posta, są spuchnięte spokojnie o połowę, tak już ze 2 lata im stuknie i działają... Znaczy się muszę je szybko zutylizować ;-). A włożenie do lodówki nie pomogło. Chyba, że jeszcze raz spróbuję.
 5. A ja napiszę tak. Najpierw zadaj sobie pytanie co w niej będziesz nosił i po co, później zastanów się dlaczego jest dział ekwipunek --->oporządzenie i co w nim można ciekawego znaleźć. Jak startujesz i masz ze dwa magi + kulki, picie i batona/fajki to na jaką chorobę Ci kamizelka?
 6. Preston używałeś? Nie parują jak cholera, dopóki inteligentnie nie zetrzesz antyfoga ze szkieł, więc nie wprowadzaj w błąd. Co do jakości Zeklerki Z80, IMHO są o wiele bardziej wytrzymałe od polecanych Ivo. A do pytającego poszukaj sobie Z55 są dużo wygodniejsze. EDYTA: http://www.nokaut.pl/ochrona-oczu/produkt-okulary-ochronne-zekler-55.html - tylko szukaj z oznaczeniem HC/AF, coby były z antyskreczem i antyfogiem. Bo one są w kilku wersjach robione.
 7. Biorąc pod uwagę ten tekst, to chyba oczywiste... wsadzisz dwa razy więcej kasy a strzela tak jak na filmie ;-). Niezbyt szybko, niezbyt daleko i średnio celnie...
 8. Pokazałem mu co się dzieje jak sporo dołoży ;-). Zobacz na tytuł filmu.
 9. Jak zwiększysz budżet ze dwa razy to będzie mógł strzelać tak: Pistolec kolesia z grupy.
 10. Dobra nie skumałem. Pogrubione to która strona? EDYTA: Ja osobiście zgłaszałem stronę Tuaregów, a widzę z ników znajomych ze Szczecina, że wrzuciło mnie na stronę koalicji.
 11. Nie jestem orgiem, ale dam Ci namiar z gugli, a jak jedziesz od poznania to jest prosto, wpadasz do Skwierzyny, i zaraz za tablicą, a przed stacją Shella, czy tam innym cpenem co będziesz widział po lewej stronie, skręcasz w drogę w prawo i trafisz na miejsce: LINK DO MAPY Ano fajnie by było gdyby orgowie dali listę wcześniej z podziałem na strony, bo wiadomo by było czy się dobrze przygotować, czy nie. EDYTA: Się Manis pokryliśmy ;-), jakkolwiek by to nie zabrzmiało ;-). Strony mi nie odświeżyło jak posta pisałem ;-).
 12. Taki sam badziew jak chińskie stokowe, ciekawe jak długo Ci podziałają. Jeżeli nie lipo, to jedyne co mógłbym polecić z czystym sumieniem, to baterie na ogniwach Sanyo RC. Taniej wyjdzie lipo i porządna ładowarka.
 13. Nadal jedna na może 50 będzie strzelała jak dowolny AGM ;-). Niestety z tanich szotów, AGM jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o jako takie właściwości "strzeleckie", reszta jak toto nadrabia ewentualnie wyglądem, choć to tylko kwestia gustu, bo jak dla mnie jest paskudna jak noc listopadowa ;-).
 14. Otóż widzisz może i to nie tylko moje spostrzeżenie. Czasem jest tak, że komora naddaje się odrobinę i dysza nie uszczelnia się dokładnie jak powinna na kołnierzu gumy, czasem się ukosuje. Zwróć uwagę, że komora w P nie jest jakoś szcególnie nieruchoma, magi są czasami krzywo wykonane i nie włażą idealnie pionowo w replikę, itp. itd. Czasem właśnie nacisk kijowego maga/konwersji powoduje odchylenie komory i rezanie dyszy, szczególnie od góry. To nie czary, to tylko chińskie repliki ;-). Co do kółek, będę na dniach moje P robierał to pokaże różnicę pomiędzy odległościami w kółkach z V2/3 a
×
×
 • Create New...