Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-Cap o poiemności większej niż 130kulek (do m4)


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję magazynków typu mid-cap o pojemności większej niż 130 kulek do repliki typu M4. W większości przypadków jak przeglądam sklepy to największa pojemność magazynka mid-cap to 130. Obecnie mam tylko trzy magazynki 2x po rzekomo 130 kulek (ale rzeczywista pojemność to 90 kulek chyba coś w sklepie pomylili przy zamówieniu) i jeden, który był razem z repliką i faktycznie ma pojemność 130 kulek. Od razu wyjaśniam, że wiem o istnieniu magazynków hi-cap, ale odkąd się strzelam (czyli od niedawna) jakoś nigdy z nich nie korzystałem (po prostu idea tych magazynków mi się nie podoba ;)). Tak wiem, że sporej liczbie osób taka pojemność nie przeszkadza, ale chyba dla mnie jest to trochę za mało. A więc wracając do pytania jedyne, co mi się udało znaleźć to:

Mid-Cap - M4 - 200 - Pro-Arms

niestety obecnie jest nie dostępny a w żadnym innym sklepie podobnego nie znalazłem. Chyba widziałem jeszcze jakiś magazynek o pojemności 160kulek, ale nie potrafię go teraz odnaleźć. Osobiście nie szukam jakichś super pojemnych magazynków typu hi-cap, ale takie 160 kulek było by w sam raz.

A więc jeżeli ktoś widział albo ma magazynki o wyższej pojemności i może wyrazić o nich opinię był bym wdzięczny. Być może jest jakiś powód, dla którego nie są robione magazynki o wyższej pojemności (większe problemy ze sprężyną bardziej zawodne).

 

ps. Tak wiem 3 magazynki to mało i planuję zakupić jeszcze ze 3-4.

ps.2 Na razie jest zima, więc takie 3 magazynki na 2,5 godzinną rozgrywką w 6 osób w zupełności wystarczą, ale dzień będzie już coraz dłuższy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...