Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

to w końcu na jakie kulki jest ustawiony HU?

 

Może by zrobić porównanie wersji Full-Metal z ABS'ową  :wink:   :?:  

 

Na razie strzelam 0.2, za tydzien sprawdze 0.25. Mi sie metalowa sprawuje bardzo dobrze, koledze co ma z ABS tez sie sprawuje bardz dobrze ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na razie mogę ją polecić z czystym sumieniem. Jedyna wada jest taka, że nie ma oryginalnych oznaczeń. Reszta przemawia na jej korzyść.

 

Zasięg jak zasięg, mniejszy od AEG-ów jakie mamy w ekipie i mniej celny. Ale nie mierzyłem z miarką, bez przesady. Nie metry się liczą w skuteczności.

Link to post
Share on other sites

Elou,posiadam ten model beretty tylko ,że tą nie full metal.Sprawdza się świetnie zarówno w terenie jak i w strzlaniu przez okno do sąsiada :D Ma zasięg tak około 35m.Strzelałem z niej kulkami 0.2 i niestety się zawiodłem :( Żeby trafić kolege w korpus musiałem celować mu w nogi.Ale jest na to antidotum:D Mianowicie kulki 0.25: )Jak miałem w magazynku te kulki to kumple uciekali....aż się kurzyło :D przy tych kulkach nie ma takiej opcji ,że celując w noge trafiam w korpus tylko kulka leci idealnie prosto :D To mój pierwszy gaziak i nie wiem jaki odgłos przy strzale mają inne gaziaki ,ale wiem ,że przy moim gaziaku sąsiedzi czują respect :D Jak strzelam to odrazu zwalają do swoich domków :D (są też twardziele,którzy wiedzą z czego strzelam i się nie chowają) Niestety faktem jest ,że po ostatnim strzale zamek nie zawze zostaje w tylnej pozycji :( Ale,to jedyna wada tego guna.Szczerze polecam go wszystim ,którzy szukają dobrego taniego gaziaka.W sklepie snajperasg kosztuje 349zł (i darmowa wysyłka) czyli taniej niż w tajgunie.Polecam ten sklep z czystym sumieniem.Jak łednie się poprosi można dostać zniżke:D tak jak w moim przypadku-ja zapłaciłem 325 zł :D Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie, już jakiś czas jest ta beretta u nas dostępna, w niektórych sklepach jest w dziale "bestsellery", więc pewnie sporo osób ją ma. Chciałem się dowiedzieć, czy ktoś przymierzał do niej ten oto magazynek TM:

 

klik

 

Jak by nie patrzeć jest tańszy od HFC, a wygląda kropka w kropkę tak samo.

Link to post
Share on other sites

tak magi TM pasują do tej beretty i są dostępne także w polskim sklepie.Narazie są tylko w snajperasg.pl ,ale pewnie niedługo będzie w większości sklepów.Nie wiem do jakiego sklepu link podałeś bo mi się tylko error wyświetla.

Polecam kupić maga TM do tej beretty bo jest wytzrymalszy od tego z HFC.Ze stockowego już mi gaz ucieka...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dostałem magazynek TM, niestety tak jak przypuszczałem ma on zawór o słabszej przepustowości (bo do beretty plastykowej), więc zamek nie blokuje się w tylnej pozycji (widać że zamek wolniej chodzi i nie do końca odbija). Ale kulki latają, na razie sprawdzałem na ok. 20m i kulka leci tak samo jak na oryginalnym magazynku. W niedzielę przetestuję na większym dystansie, ale pewnie nie będzie tak różowo jak z oryginalnym magazynkiem HFC.

 

Oprócz tego magazynek nie jest śliski, a ma matową fakturę (pomalowany inaczej) no i zawór dolny nie ma uszczelki, więc przy ładowaniu gazu wydobywa się trochę na zewnątrz.

 

Reasumując gorszy mag, ale za niższą cenę (100-120zł, oryginalny HFC 150zl).

 

PS. magazynek zapakowany oryginalnie przez producenta, ale miał w sobie gaz. To moim zdaniem o czymś świadczy -- należy magazynki przechowywać naładowane, a nie jak niektórzy twierdzą -- puste.

Link to post
Share on other sites

Dziś sprawdziłem magazynek TM w boju, tylko że gaz mi się skończył i nie sprawdziłem tak dokładnie jak bym chciał ;)

 

W każdym razie zamek odbija trochę słabiej (nie blokuje się w tylnej pozycji przy pustym magu), ale kulki niesie jak należy (tak samo jak na HFC, a nie wiem czy nie dalej).

 

Nie sprawdziłem niestety na ile kulek wystarcza jedno nabicie, ale podejrzewam że podobnie jak w HFC, czyli 50 kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

viru słuchaj mam takie pytanie:mam ten magazynek TM i nie moge go normalnie naładowac butlą z gree gazem.Potrzebny jest jakis adapter?Jak próbuje naładować butlą to trace dużo gazu ,a magazynek ledwo co się ładuje.Co zrobić z tym fantem?Czy ktoś oprócz vira wie co trzeba zrobić?Byłbym wdzięczny za odpowiedź.Z góry dzięki.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

U mnie się ładuje, ucieka na boki, bo ne ma tej uszczelki (a niby TM to solidna firma), ale jak trzymasz butlę w osi, to ładuje się chyba normalnie. "Chyba", bo na razie testowałem go raz w polu (eh ta sesja...)

Link to post
Share on other sites

Jakos na magazynku hfc styka mi na okolo 50-60 kulek przy tep. 20-30

A co do gazu to duza butla gg styka na okolo 3000-4000 kulki wszystko zalezy w duzym stopniu od pogody

a tak na marginesie ma ktos pomys jak zrobic regolowany hop-up ja czekam az gwaracja sie skaczy i zaczne robic hybryde gnata

Link to post
Share on other sites

Witam! Niedawno dosytałem z Tajguna moją Beretkę HFC i mam z nią pewien problem :/ Jest to mój pierwszy gaziak, więc nie wiem czym to moze byc spowodowane. A więc:

 

Tuż po rozpakowaniu pudełka poczytałem instrukcje i zabrałem się do strzelania, na początku strzelała beznadziejnie, bo tylko 2-3 kulki na magazynek normalnie wyleciały, restza albo "wypadały" z lufy, albo strzelał 3 na raz w pewnym momencie albo wystrzelona kulka nie miała odpowiedniej sily i spadła po 2 metrach :/. Myślałem, że trzeba ją wystrzelac by poprawnie chodziła, więc strzelałem tak 2 dni aż zaczęła w miare normalnie się zachowywać, ale mimo wsyztsko nadal 4 razy na magazynek zdarza się kulce wylecieć z za słabą siłą, wypaść z lufy lub strzelić trzema naraz :/. Pistolet mam jescze na gwarancji więc naprawią mi ja na luzie ;] Albo wymienia jkaby coś byo nie tak. żeby sprawdzic czego to może być wina rozłożyłem pistolet, i sprawdziłem lufe, kulki zawsze zatrzymują się na gumce ( pewnie Hop-Up... ) I wydaje mi sie, ze tam wytracaja prędkość... :/ Czy ktos wie o co w tym chodzi i jak to szybko w miare nap[rawić?? Bo dziś mam niby strzelanke i mam nadzieje, ze uda mi się z niej dziś postrzelać...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...