Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VI Edycja Majówki z ASG OPERACJA BORNEO 2011


Recommended Posts

Jest jeszcze sprawa bezpieczeństwa, w paintballu stosuje się maski na całą twarz gdyż taka kulka (mimo mniejszej prędkości) posiada większą energię kinetyczną i zębów nie wybije ale okulary na pewno zniszczy, niezależnie jak mocne by nie były (a jak nie zniszczy to zrzuci z nosa :P)

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że nie jest to karabinek, tylko potężne działo prototypowe, które osiągi ma kiepskie. Bardzo ciężko się z tego mierzy zwłaszcza w ruchu. Dostałam tym z 2 m i większość kulek nawet się nie rozwaliła, tylko odbiła od mnie i spadła.

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites

Strzelać będzie osoba wyznaczona przez dowódcę strony. Uwierz, że osiągi tego cuda nie są rewelacyjne. Zresztą będziecie mieli możliwość popróbowania przed rozgrywką. Oczywiście jest absolutny zakaz celowania w twarz umyślnie - zdrowy rozsądek to podstawa !!

Link to post
Share on other sites

na teraz zarejestrowanych jest 370 osób. Z pewnością wszyscy nie wpłacą, więc odpadną, ale z drugiej strony patrząc na lata poprzednie największy ruch jest tuż przed zamknięciem list. Większość na ostatnią chwilę to robi. Zazwyczaj do 25 się tak gniotą z decyzją. Dokładną ilość +- 30 sztuk mam ok 27 kwietnia.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy pojechał bym w tym roku ale niestety jest już za późno... A kasy w tak krótkim czasie nie uzbieram (wpisowe to jedno a przejazd w te i z powrotem +wyżywienie to drugie).

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy pojechał bym w tym roku ale niestety jest już za późno... A kasy w tak krótkim czasie nie uzbieram (wpisowe to jedno a przejazd w te i z powrotem +wyżywienie to drugie).

Rudej nie znasz zadzwoń :))) albo na pw daj znać

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie zeszliśmy z pola. Chciałabym podziękować wszystkim Uczestnikom, Sponsorom i Patronom, Sztabowcom, ludziom, którzy pomogli w organizacji i mojemu Ślimakowi za cierpliwość do mnie. Podsumowanie rozgrywki będzie za parę dni. Czekam na sprawozdania dowódców stron.

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok. Licznik ruszył.

 

Wasza Ruda

Link to post
Share on other sites

Lojtnant nie jestem pewien czy to nie przypadkiem z nami(ekipą z Gołdapi i mjr.Pablo) przeprowadziliście we trzech akcje rozpoznawczą od strony rampy kolejowej a potem atak na Kopalnie:).

a tak przy okazji na pewno wspomogę za rok z ekipą siły Keburu. :laugh:

Edited by marine-m1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...