Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wystrzałem kulki w MP5SD3 UHC


Recommended Posts

Witam,mam problem ze swoją repliką. Replikę mam od niedawna,mianowicie od jakichś 12 godzin. Jest nowiuteńka,ale przejdźmy do rzeczy. Otóż gdy przeładowuje MP5,kulka wchodzi do komory lecz nie chce wystrzelić. Jest taki hmm suchy strzał. Kulki gromadzą się w niej aż dojdzie do 3 kulek i dopiero wystrzeliwują. Praktycznie cały czas takie coś występuje. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuje. Moja replika to MP5SD3 UHC.

Link to post
Share on other sites

Albo po postu zamiast rozkręcać i bawić się w szukanie problemu,wyśle ją na gwarancję bo przecież wczoraj do mnie przyszła dopiero....

 

Jednak odważyłem się rozkręcić. Wszystko ładnie pięknie naoliwione i w ogóle. Gumka chyba jest w takim cienkim bardzo wałeczku na początku lufy. Zobacze co jest i zdam raport hehe.

Link to post
Share on other sites

Jednak odważyłem się rozkręcić. Wszystko ładnie pięknie naoliwione i w ogóle. Gumka chyba jest w takim cienkim bardzo wałeczku na początku lufy. Zobacze co jest i zdam raport hehe.

 

Kurcze,rozkręciłem replikę,pooglądałem wszystko,wyciągnąłem gumkę hop siup i jeszcze raz włożyłem,podkreślam że poprawnie (żeby nie było komentarzy że źle wsadziłem ją). Po złożeniu kulki blokują się na gumce. I chyba znalazłem problem,jest nią gumka hop up. Nigdzie nie można jej dostać bo to model sprężynowy i nie wiem co robić ;/ jakieś może rady ???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...