Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Róźnice w poszczególnych broniach


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobacz jeszcze, ile będziesz się chciał strzelac w pomieszczeniach a ile w lesie, jeśli bardziej Cię kręci CQB to nawet zmiana sprężyny na slabszą może sie okazac dobrym pomysłem (zwiększy żywontośc repliki oraz szybkostrzelnoś), w przeciwnym razie warto miec jakiegoś boczniaka.

Link to post
Share on other sites

Jak lubisz cos długiego miec i troszke cięzszego od szturmówek to czemu nie;) obecnie tez uzywam takiej emki i jestem zadowolony mowiąc o strzlaniu sie w lesie ..ostatnio byłem z nią na budynkach i wiadomo ..mozna sie domyslec jak to grało rolę..jak do lasu to w fajna giwerka to jest ..osiągi tez ma Bardzo dobre...chociaz nigdy nie kupywałem z tego sklepu broni ;)

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem uzywke m16 i sam sobie powymieniałem czesci w gb na markowe...ale kolega ma tą co dałes linka i te emki elegancko strzelaja tylko musisz miec cierpliwosc do komory HU ...cięzko wyregulowac..własnie dlatego ja mam CA komore...z kałachami nie wiem jak to wygląda ale jako moj pierwszy gun był Cm028 tactical i sie sprawował wysmienicie....kolesi bez wiatru z 54m sciągałem na semi ;) pisz na gg jak chcesz 15719679

Edited by tomekgos111
Link to post
Share on other sites

Człowieku nie chcę być wredny, ale czytać się naucz. Jak chcesz zmienić sprężyne na m110 to tak czy siak fps'ów będzie za dużo do cqb, więc nie wiem m100 co najmniej IMO. Sprężyna nie ma zasięgu, poza tym wszystko zależy od repliki, szczelności, Hop up'u. Co do M16 abs- Chwyt pistoletowy i kolba jak w oryginale, jeszcze te osłony na risa z abs'u są. Ris to ta szyna z przodu jbc. O ile dobrze mi wiadomo emki boyi nie są złe, ale najlepsze też nie są. Cm040 dobra replika, najważniejsze że nie do zakatowania. To m16 jak to m16 najwytrzymalsze nie jest, ja choć mam emke to brałbym kałacha i wymienił sprężynę na m100 do tego jakaś batka lipo 7.4 i ładowarka do tego. Zasięg cm040 zależy od wyżej wymienionych czynników.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

Link to post
Share on other sites

Carne na białym ;) troche orientacji.."Do elementów metalowych w replice zaliczmy m.in. korpus, lufę z tłumikiem płomienia, zespół muszki, perścień przedniego chwytu, magazynek hi-cap, zwalniacz magazynka, selektor ognia, atrapa zwalniacza zamka, język spustowy, tylne przyrządy celownicze, rączka przeladowywania, szyny RIS"

Link to post
Share on other sites

Poniewaz stockowa baterię uzyjesz 2 strzlanki...są bardzo słabe... tak jak bys miał kupic to li po 7,4 ale do tego dolicz sobie ładowarke...mozesz kupic zwykłą batke jakąs sanyo 8.4 poniewaz dostaniesz do takiej wolnoładowarke juz przy kupnie repliki (chyba ze bedzie 9.6 stockowa) i nie bedziesz musiał kupywac innej ładowarki..chociaz tez bym proponował zmienic na microprocesorówke...Gdzie masz zamiar sie strzelac??zielona czy czarna taktyka?

Edited by tomekgos111
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...