Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nakolanniki wyprodukowane dla OFM


Recommended Posts

Witam!

Ostatnio rozglądam się za nowymi nakolannikami w niewygórowanej cenie i natrafiłem na coś takiego:

http://allegro.pl/ochraniacze-nakolanniki-nalokietniki-coyote-8500-i1390183924.html

Cena OK, wygląd OK, tylko, czy jest to coś warte, czy jest to typowy chińczyk? Pytam, bo gdybym nie zobaczył dopisku "Wyprodukowane dla OFM", to już dawno bym o tym zapomniał.

 

Dodam, że ostatnie chińskie nakolanniki wytrzymały u mnie 4 strzelanki :/

Link to post
Share on other sites

Klasyczna chińszczyzna dostępna niegdyś na taiwangunie.

Plastik akurat nie był tak tragicznej jakości, moje trzymały się dość długo pomimo intensywnego użytkowania. Z czasem jednak puściły mocowania plastików, potem pękły ramki w których siedzą taśmy. Obecnie używa ich mój kolega, ramkę zastąpił zipem i jakoś działają.

Ale generalnie, lepiej dołożyć 50 złotych i kupić ALTy. Oszczędny płaci dwa razy, jak to mówią.

Link to post
Share on other sites

Wojtek (TEAM_B) ma nówki alty jakoś po 80/90zł, przed nowym rokiem miał promocje i były jakoś po 70/80. Jak ładnie się uśmiechniesz to może wytargujesz z dychę taniej. Sam używam i, pewnie jak duże grono forumowiczów, mogę z czystym sumieniem polecić.

Link to post
Share on other sites

OFM to sprzedawca/dystrybutor z Allegro do którego podałeś link (only4men). Mają u mnie w mieście swoją siedzibę. Ktoś w Chinach produkuje specjalnie dla nich. Chyba jako jedyni w Polsce na początku zeszłego roku mieli w sprzedaży Eotech XPS. Też wyprodukowany dla nich. Jeśi naprawde zależy ci na ochraniaczach a masz bardzo ograniczony budżet to można spóbować, ale jeśli możesz przeznaczyć więcej pieniędzy to polecam Alty. Jeśli będą spadać z kolan to możesz przymocować je na rzep (sam tak kiedyś robiłem z chińskimi ochraniaczami - zdało egzamin), albo wszyć w spodnie po bokach kolan tasiemki które będą trzymały gumy od ochraniaczy (na wzór spodni Combat z Currahee).

Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam ochraniacze alta indastries, bardzo dobre i wygodne czena ok 103zł. Bijans nie polecam, mam takie kontraktowe i straszne ssuwają sie z kolan.

 

Bijansy mi się w ogóle nie zsuwają za to alty na potęgę. Jak widać rożnie to bywa. Bijansy wyrwałem za 50zł alty(altalock) za 60zł.

 

 

Widzę, że opinie podzielone, z przewagą negatywnych ;)

 

A jest mi ktoś z Was w stanie powiedzieć, jak dobierac rozmiary bijansów?

 

Small

 

-Above Knee (between Quad and Knee Joint) 16" - 19"

 

-Below Knee (between Calf and Knee Joint) 14" - 16"

Medium

 

-Above Knee (between Quad and Knee Joint) 17" - 20"

 

-Below Knee (between Calf and Knee Joint) 15" - 17"

Large

 

-Above Knee (between Quad and Knee Joint) 18" - 21"

 

-Below Knee (between Calf and Knee Joint) 16" - 18"

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...