Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Azur

Użytkownik
 • Content Count

  1,763
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

10,280 profile views
 1. Ta po prawej jest podszyta rzepem? Wygląda mi znajomo... Jeżeli kupowana u gościa z grupy FB o naszywkach, czy na allegro od gościa -|||||||- spod Wrocławia... to nie mam dobrej wiadomości ;) Właściwie te kilka zdjęć naszywek, które powrzucaliście prezentują jeden model wykonany przez pewną firmę, której nazwy nie pamiętam w tej chwili. I faktycznie wyglądają straszliwie - są na jakimś nylonie, a sam haft jest średniej jakości - nie sprawia to estetycznego wrażenia. Naszywka galowa to już w ogóle porażka - zrobiona na materiale, który łapie się o wszystko i wygląda jak "rozmemłana" wata w
 2. Łoo, ale tajemniczość... Tak, używali. Widać na wielu pokazach... z akcji chyba nawet też, choć nie śledzę już współczesnych fot. 650zł za ten komplet to dużo. Szczegóły na OLX ;) I szczerze? Nie ma to zbyt wiele wspólnego z legendarną jakością NFMa - produkt przetargowy.
 3. Serio chcesz dać tak dużo za komplet sueza? No prośba. Za 200 wyrywałem 3-częściowe trudnopalne :icon_biggrin:. Poluj, da się za 150-200zł kupić... Oczywiście - zależy jaki rozmiar, ale 300zł to już jest rozbój w biały dzień.
 4. Minimalny okres gwarancji... producent gwarantem... A to dobre... :hahaha:
 5. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Art. 22 KC... Dziękuję za uwagę, reszta jak napisali Lesio i Yahalom. No przepraszam, ale jeśli ktoś się powołuje na przepisy dotyczące sprzedaży B2C to ma to znaczenie... :D
 6. Tylko, że tutaj nie wchodzi w grę prawo konsumenta, bo w takiej sytuacji nie jest konsumentem.
 7. Akurat Trooper Helikona jest wykonany bardzo dobrze... nie ma się do czego przyczepić i wiele osób go polecało na róznych forach. Również używam i jest spoko.
 8. Swojego czasu jeden z producentów wystawiał na allegro, ale obecnie ich już nie widzę. Należy się wystrzegać wszelkich naszywek od sprzedawcy o nazwie -IIIII- - kopie, choć wykonane niemalże idealnie.
 9. Przede wszystkim trudnopalne NFM'y i Callidy są z Defendera szyte. Jest to inny materiał, nadruk też jest inny niż oryginalny MC. Suez - wiadomo. Wzór 35/DWS to polska kopia NFMu (kolejna), użyta także w polarkach do kurtek ćwiczebnych. Tak więc misz-masz kompletny, ale... co z tego? :D
 10. Arlen ma inny odcień i gorszej jakości membranę. Jest za to wytrzymalszy mechanicznie, ponoć. Co do zimowych setów to najczęściej na fotach zarówno z Afganu, jak i z kraju były widywane kurtki puchowe rodzimej produkcji.
 11. ATACS AU był noszony już tak dawno, że ło matko boska.
 12. Hejka, Czy ktoś z użyszkodników brał może udział w kursach PP organizowanych przez lokalne oddziały PCK? Myślę o kursie podstawowym w Łodzi. Koszt uczestnictwa to 150zł, 2 dni po 8 godzin, podobno dużo ćwiczeń praktycznych, certyfikacja europejska. Cena jak dla mnie dość wysoka, dlatego chciałbym wiedzieć chociaż orientacyjnie, czy warto?
 13. Widzę, że nie tylko ja myślę nad udoskonaleniem CCS pod kątem medycyny. ;)
 14. Czy będą uruchamiane zapisy do ekipy ścigającej?
×
×
 • Create New...