Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki karabin ?


Recommended Posts

Hmm moi kumple z drużyny mieli giety też z JG(G36C) nic nie wymieniali, pomimo upływu długiego czasu nadal śmigała jak należy.

czy byłaby lepsza ? szczerze mówiąc zależy też to trochę od "farta". Czasami chinole chodzą lepiej niż nowe SCARy z Vfc

dużo problemów z nimi ostatnio.

Link to post
Share on other sites

Znaczy ujmę to tak, mam 15 lat i dopiero zaczynam zabawę z ASG. Lepszy karabin na pewno będę mógł sprawić sobie pod choinkę :happy: Na razie to zwykłe strzelanki z kumplami 2 vs 2 lub czasami 3 vs 3. Dwóch z nich ma właśnie tą Cymę 028 i bardzo sobie ją chwalili, że po wymianie gumki Hop-Up, zmianie lufy na precyzyjną oraz kupieniu nowego akumulatora działa na prawdę git. G608 jest również bardzo chwalony ale biorąc pod uwagę moją sytuację finansową... :happy:. To jak myślicie, na takie początki wystarczyłaby ta Cymka 028 A ?

Edited by Wolf800
Link to post
Share on other sites

Chłopie ogarnij się trochę , ponieważ zakładasz multum tematów z których 90% znajdziesz odpowiedź na forum.

Na dodatek raz piszesz, że masz 14 lat raz, że 15.

 

Ja mam cymkę cm.028A i jest fajna.

Na szyny zawsze coś możesz przyczepić , i jeżeli jesteś niski polecam ci zamówić też chwyt (rączkę) taktyczną na dolną szyne ris , te prawie 3kg chinszczyzny robi swoje a z taką rączką naprawdę wygodniej się chodzi , szczególnie jeżeli nie jesteś zbyt silny,wytrzymały.

 

A uprzedzając twoje pytanie o magazynki , bo zapewne takie się pojawi to w temacie o ak47 cymy masz odpowiedź na kilku ostatnich stronach.

Jest to w dziale AEG II klasy.

Edited by Yaramo
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest z tymi pomiarami , ale ja na kartce którą dostałem od krakmanów miałem pomiar na chrono mojej cymki i wyszło ,że najsłabszy strzał miała 381 a najmocniejszy 390, nie wiem ile w tym prawdy, no ale tak napisali.

A przy tej sprężynie jest napisane ,że daje około 390fps.

Ale wątpię ,żeby standardowa cymowska sprężyna równała się siłą sp120

Edited by Yaramo
Link to post
Share on other sites

Nie radze montować mocniejszej sprężyny gdyż gearbox raczej tego nie wytrzyma. Najlepiej wymień gumke HU na sylikonową systemy. Kosztuje ok 30zł. Po wymianie celność i zasięg powinny znacznie wzrosnąć. W chinola nie ma co pakować mocniejszej sprężyny, lepiej zainwestuj w celność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...