Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yaramo

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja polecam na początek skończyć podstawówkę potem gimnazjum i dopiero zaczynać przygodę z airsoftem
 2. Powiedzmy na 1000-1500 kulek jak jest w dobrym stanie.
 3. Dokładnie, z fabryczną baterią dołączoną do zestawu dłuższe strzelanie na mrozie może być kłopotem. Chyba, że zainwestujesz w baterie Litowo Polimerowe wtedy problem mrozu przestanie Cie dotyczyć. Uprzedzając pewnie twoje pytanie do mp5 galaxy idealnie pasuje ten: http://deltashop.pl/pl/li-pol-2s-74v-/622-turnigy-nano-tech-1200mah-2s-1525c.html
 4. Znaki niewerbalne. Jeżeli nie posiadacie krótkofalówek jest to niezbędne.
 5. Na forum są ludzie którzy upychają do kabury mp5, więc pomyśl czy nie lepiej kupić ją i potem w raz z przypływem gotówki będzie pełniła rolę broni zapasowej, Bo jednak rasową bronią boczną nie będzie nigdy.
 6. W takim razie, ja nie wiem z jakiego cm0.28 Ty strzelałeś :icon_smile: Na moje oko różnica wynosi 8-10 metrów.
 7. Jeżeli chodzi o MP5 od Galaxy to faktycznie fajna replika, jeżeli chodzi o zasięg i celność to porównywalnie z Shotgunem od AGM czyli trochę gorzej niż AK47 cymy który jest bardzo polecany jako replika dla początkujących. Mp5 oczywiście ma przewagę nad shotgunem w tym, że strzela serią. Minusem mp5 jest to, że zostało wykonane dosyć delikatnego plastiku.
 8. Są w Polsce dostępne takie "plecy" do chestów ? http://www.bdstactic...ydro_straps.jpg Mogą być też w formie gotowych bukłaków. Pod jakim hasłem tego szukać?
 9. A co sadzicie o tych taiwangunowskich helmach fast? Uzywal ktos ?
 10. W trakcie rozgrywki nie będzie tak wypchany, bardziej chodzi mi o używanie go w trakcie dojazdu na teren gry, chcę tam chować takie rzeczy jak nakolanniki, rękawiczki, google, hełm, magazynki i jakieś pierdółki. Potem to wszystko założę na siebie, więc w plecaku zostaną drobiazgi typu portfel, telefon, kulki,jedzenie, zapasowa bateria itp. Dlatego dobrze by było aby był to plecak w miarę pakowny, który po opróżnieniu może znacznie zmniejszyć swoje gabaryty. Sądzę, że z tym nie będzie problemu ponieważ większość plecaków ma pasy/ściągacze którymi można regulować rozmiar. Za to zacząłem s
 11. Ja będę celował w coś typu tego helikona http://allegro.pl/pl...2983635089.html Generalnie okolice 15-20 litrów.
 12. Chlopaki, jak w praktyce wypada plecak w airsofcie ? Mysle nad nie zbyt duzym do 20l. Chodzi mi o to czy czesto dostajecie w plecak, czy przeszkadza, czy bardzo wplywa na mobilnosc ? I jak sie go nosi na kamizelce (pc)?
 13. Sprawdzałeś też styki w chwycie pistoletowym ?
 14. No właśnie chodzi o to, że muszę mieć poniżej 450fps. W moim środowisku powyżej 450 tylko singiel, a ja jednak nie chciał bym pozbywać się auto na rzecz tych 20 fps zapasu. Ile mniej więcej fps bym miał na m120? I jeszcze jeżeli chodzi o tłok to jakiej firmy polecasz?
 15. Próbowaliście wyciskać z tej repliki fpsy, tak aby mimo wszystko replika się nie rozleciała? Chciałbym mieć w niej 430-440 fps, ale wątpię w wytrzymałość gearboxa, dlatego proszę o porady jakie części ewentualnie wymagają wymiany. Czy dam radę za cenę poniżej 250 zł przygotować tą replikę pod sprężynę dającą około 430-440 fps? Celować w m120 czy m130 ? No i jak z silnikiem, będzie wymagał wymiany?
×
×
 • Create New...