Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A4 SPORTLINE


Recommended Posts

Witam,zakładałem inny temat o tym karabinie ale nie miałem jasno określonych wymagań do tej emki więc zakładam nowy.

Chcę aby replika miała 400fps'ów

 

Czy to rozwiązanie jest dobre?:

komora hop up

zębatki

łożyska

prowadnica

cylinder

głowica cylindra

tłok

głowica tłoka

dysza

sprężyna sp 120(przy wymianie części na metalowe wg.mnie powinna wytrzymać)

preclufa 363

Przy takim zestawieniu cały gearbox będzie full metalowy i chyba nic nie powinno się zepsuć.

 

Gearbox uszczelnię jakimś tefloniksem czy coś.

 

 

Prosiłbym o linki do produktów,które według Was są najlepsze,najlepiej z jednego sklepu.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,Patryk.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak : wydasz 500zl na gowno, zrobisz tuning za 500, po czym za 3mc kupisz kolejna replike za 700 , bo ta za 500 szlag trafil.

 

Dozbieraj do wiosny 1,5K i kup cos porzadnego.

 

Wymieniony przez ciebie tuning to nic innego jak pokaz braku wiedzy oraz niezmajomosc tematu.

Zreszta, twoje pieniadze, mnie nic do tego.

W każdym razie Dacie linki do tych części?

http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/145-jestem-zielony/

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak : wydasz 500zl na gowno, zrobisz tuning za 500, po czym za 3mc kupisz kolejna replike za 700 , bo ta za 500 szlag trafil.

 

Dozbieraj do wiosny 1,5K i kup cos porzadnego.

 

Wymieniony przez ciebie tuning to nic innego jak pokaz braku wiedzy oraz niezmajomosc tematu.

Zreszta, twoje pieniadze, mnie nic do tego.

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/145-jestem-zielony/

 

 

ale czemu brak znajomości tematu?

co w tym karabinie jest złe?

I proszę nie pisać wszystko!

 

Chcę aby ten karabin dobrze chodził,Doradzicie mi coś?

Link to post
Share on other sites

Wszystko jej w nim złe,wielu ludziom szkielety popękały,body i wiele innych rzeczy.

Ogółem bebechy są złe,już za tą cenę repliki lepiej kupić zwykła poczciwą cymę 028.

Poczytaj sobie zresztą na forum, jest jeszcze takie coś jak szukajka.

Jak chcesz aby dobrze chodził to go najlepiej komuś sprzedaj !!

Tutaj masz recke tej repliki

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites
ale czemu brak znajomości tematu?

Kupujesz dobre bebechy po to aby wsadzic do gownianego body? Nie lepie kupic skladaka z porzadnym body i bebechami ?

Niezawsze trzeba zmieniac wszystko aby ci replika piekinie chodzila. Czasami jest to tylko zmiana sprezyny, dyszy czy uszczelki lub jest to tylko kwestia doszczelnienia.

 

Zanim zaczniesz wszystko wymieniac jak szaleniec i wydawac kase jak narkoman na glodzie, lepiej sie zastanwo, czy te czesci przypadkiem sa dobre i czy wogole jest jakakolwiek potrzeba wymieniania czesci.

Pamietaj o jednym - wymienia sie to co jest niezbedne i konieczne.

 

Na twoim miejscu po prostu wymienilbym replike.

 

Kolejna próba – SP110, komora HU stockowa SL, precka Systema 6.04mm 363mm, gumka HU Systemy silikonowa, czarna. I bingo! – 374fps +/- 1fps, celność bardzo dobra, jak w podkręconym TM z lufą precyzyjną!.

 

W SIG 552 ICS'a na SP 90 wycisnalem 360fps ( bez preclufy ). W normalnych warunkach, w dobrej replice, przy SP110 idzie wycisnac zdrowo ponad 400fps. Repilki serii SL sa tak szczelne jak Tytanic i moglbym nawet rzec, ze nawet sa znacznie gorsze od chinczykow.

Link to post
Share on other sites

Kupujesz dobre bebechy po to aby wsadzic do gownianego body? Nie lepie kupic skladaka z porzadnym body i bebechami ?

Niezawsze trzeba zmieniac wszystko aby ci replika piekinie chodzila. Czasami jest to tylko zmiana sprezyny, dyszy czy uszczelki lub jest to tylko kwestia doszczelnienia.

 

Zanim zaczniesz wszystko wymieniac jak szaleniec i wydawac kase jak narkoman na glodzie, lepiej sie zastanwo, czy te czesci przypadkiem sa dobre i czy wogole jest jakakolwiek potrzeba wymieniania czesci.

Pamietaj o jednym - wymienia sie to co jest niezbedne i konieczne.

 

Na twoim miejscu po prostu wymienilbym replike.

 

 

 

W SIG 552 ICS'a na SP 90 wycisnalem 360fps ( bez preclufy ). W normalnych warunkach, w dobrej replice, przy SP110 idzie wycisnac zdrowo ponad 400fps. Repilki serii SL sa tak szczelne jak Tytanic i moglbym nawet rzec, ze nawet sa znacznie gorsze od chinczykow.

 

czyli rozumiem że mam wymienić sprężynę,gumkę i preckę?

Link to post
Share on other sites

@ patryk97 - ty tylko widzisz fps'y i cyferki zwiazane z fps'ami oraz widzisz to co chcesz widziec. Nawet nie pofatygowales sie o to, aby przeczytac zalaczone linki. W takim ukladznie nie jest mi ciebie szkoda.

 

Robta co chceta

 

skąd wiesz że nie przeczytałem linków?

Link to post
Share on other sites

a co dokładnie w gb się rozpadnie?

 

Czego ty nie rozumiesz w tym co oni piszą?

Przekaz wygląda mniej więcej tak:

- tam się może zepsuć wszystko od body po wnętrze GB (całe)

- jeżeli to kupisz i wsadzisz tyle kasy będziesz baaaardzo niezadowolony (delikatnie mówiąc)

Wniosek:

Nie kupować, nie tuningować i w ogóle 3m kijem zawiniętym w szmatę nie tykać (tekst podłapany gdzieś z forum, ale nie pamiętam autora, wybacz).

Edited by nocek123
Link to post
Share on other sites

Czego ty nie rozumiesz w tym co oni piszą?

Przekaz wygląda mniej więcej tak:

- tam się może zepsuć wszystko od body po wnętrze GB (całe)

- jeżeli to kupisz i wsadzisz tyle kasy będziesz baaaardzo niezadowolony (delikatnie mówiąc)

Wniosek:

Nie kupować, nie tuningować i w ogóle 3m kijem zawiniętym w szmatę nie tykać (tekst podłapany gdzieś z forum, ale nie pamiętam autora, wybacz).

 

Nocek,Brzeziny z województwa lubelskiego?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...