Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W poprzednim temacie polecono mi replikę CM.040 i kilka części do niej i za całość zapłaciłbym około 650-700zł, gdyby jednak funduszy mi nie wystarczyło, to opłaca się w przedziale cenowym do 500zł kupować CM.031C? Jeśli tak to prosiłbym też o podanie opcjonalnych rzeczy i/lub tych, które kupić trzeba koniecznie do niej.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=5127&name=Cyma_-_AK74S_-_Full_Metal_-_CM031C

 

Jeszcze raz proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś kałacha z tej serii. Sprawował się fajnie, wytrzymałe body, kolba... Mój był ogółem mówiąc W PORZĄDKU. Ale... słyszałem od niektórych posiadaczy kałachów Cymy (szczególnie seria 031), że czasami zdarzają się pewne usterki (luźna kolba, spadek mocy itp.). Ja byłem zadowolony także mogę Ci go polecić ale ostateczny wybór należy do Ciebie. Peace!

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam! To nie tylko w kałachach działa. W moim przypadku (m4) mam z tym problem. Kolba SF, batka z trzema palcami (pod tą kolbę) ale za nic nie mogę regulować długości kolby (prowadnicy) gdyż kable przeszkadzają (są za długie). Także stała kolba jest wygodniejsza. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Znając życie, po pewnym czasie na pewno zapragniesz lepszych osiągów repliki. A w poprawieniu ROFa i wydajności pracy silnika nie pomaga bardziej nic, jak tylko akumulator LiPo lub jego pochodne. Dlatego dobrze by było, gdybyś nie kupował mikroprocesorówki zdolnej tylko do ładowania pakietów NiMh/NiCd, ale także akumulatorów litowo polimerowych. Idealnym rozwiązaniem jest w tym przypadku ładowarka modelarska Turnigy Accucell 6 lub jego nowa generacja (nazwy nie pamiętam :D). Ja sam jestem szczęśliwym użytkownikiem tego typu sprzętu. Ma on możliwość ładowania akumulatorów o ogniwach: NiMh, NiCd, LiPo, Li-on, LiFe, Pb. Oczywiście jest także funkcja rozładowywania. Koszt takiej ładowarki to ~150zł + ~50zł na zasilacz prądu stałego 5A 12V (no chyba, że coś takowego masz w posiadaniu ^^). I jeżeli już miałbyś naprawdę ochotę na baterię typu LiPo, to nie szukaj typowo Airsoftowych modeli od Frajerfoxa, itp. - to tylko zdzierstwo kasy. Bierzesz porządny aku od Turnigy za ~80zł, przelutowujesz styki i jesteś happy z naprawdę wydajnego pakietu.

Link to post
Share on other sites

Natomiast ja mogę się pozytywnie wypowiedzieć na temat tejże repliki. Był to mój pierwszy AEG, zakupiony bodajże 3-4 lata temu, kiedy jego cena oscylowała w granicach 300 pln. Z tego co pamiętam zasięg i celność była na całkiem przyzwoitym poziomie. Jedynym wspomnianym już wcześniej problemem była luzująca się kolba ( wersja ze stałą kolbą ), lecz wówczas wystarczało przed każdym spotkaniem dokręcić śrubę i problem z głowy. Co do baterii to stockowa na pewno będzie miała lepszą wydajność, gdy będziesz ją ładował mikroprocesorówką. Miałem również okazję postrzelać z tej repliki z zasilaniem 9,6 V i zrobiło to na mnie duże wrażenie, gdyż ROF był bardzo zadowalający.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...