Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jako samą replikę warto, jest polecana.

Ale osobiście nie chciałbym biegać, z czym coś wygląda jak kałasz, ma risy, jest czarne, uber pro taktyczne, i ma kolbę od emki ;)

Prawdopodobnie jest i oryginał tego, ale mi się poprostu nie podoba, sory za OT :)

 

Edit:

 

Zapomniałem dodać, że temat o tym modelu był zakładany co najmniej 10 razy w tym tygodniu, i żebyś użył wyszukiwarki. A co mi szkodzi :)

DO koloru czarnego, i ris- UF nic nie mam :biggrin:

Edited by JaWojteq
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, moje pytanie jest krótkie : co siądzicie o tym modelu ak47 http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028_c-42.html . Mam zamiar zakupić ten model ale nie wiem czy warto.

 

Jak ci się podoba to bierz. Przeciez jest masa tematów o tej replice i każdy poleca model 028. Ja bym wolał klasyczną wersje bo ta kolba to pasuje w tym kałachu jak pięść do nosa...

Link to post
Share on other sites

brat miał i nie narzekał, ale z kolbą plastikową ... aka podobną ... ja ostatnio kupiłem używaną ...

za 120 i bawię się w drewna, CM28 najczęściej jest z body plastikowym ...

brat się wyłożył i ak przeistoczyło się w szmelc ... pech ...

Edited by kocotgrz
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Tego AK z kolbą od emki nie polecam, bo widziałem 3 egzemplarze i we wszystkich trzech cała kolba miała luz 1-2cm. W replice mojego kolegi kolba po 1.5 miesiąca użytkowania odpadła, bo ułamał się kawałek body. Ja bym szedł w stronę stałej kolby, bo można też tam większą batkę zmieścić.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...